İstanbul'un Maltepe ilçesinde duyanlarını kanını donduran bir vahşet yaşandı. Bağlarbaşı Mahallesi'nde bugün 12:30'da gerçekleşen olayda K.D. isimli şahıs eski kız arkadaşı olan öğretim görevlisi Dr. Aylin Sözer'i diri diri yakarak katletti.

İKİ GÜN BOYUNCA İŞKENCE YAPTI!

İddialara göre K.D. ile Aylin Sözer bir süre birliktelik yaşadılar. Ardından K.D. ile anlaşamayacağını anlayan Alin Sözer bu ilişkiye son verdi. Bu ayrılığı kaldıramayan ve psikolojik rahatszılıkları da olduğu söylenen K.D. 48 yaşındaki Aylin Sözer'in evine gitti. Talihsiz kadını iki gün boyunca rehin alan K.D. saatlerce işkence yaptı.

TALİHSİZ KADINI DİRİ DİRİ YAKTI!

İki gün boyunca işkenceye maruz kalan Aylin Sözer bugün K.D. tarafından üzerine yanıcı madde dökülerek diri diri yandı. Evde de yangın çıkarken talihsiz kadın feci bir biçimde can verdi. Yangın ihbarının üzerine olay yerine gelen polis, ambulans ve itfaiye ekipleri kan donduran vahşeti gördüler.

LİNÇ GİRİŞİMİNİ POLİSLER ENGELLEDİ!

Dr. Aylin Sözer'i diri diri yakarak hayatını kaybetmesine sebep olan cani K.D. ise polisler tarafından hemen gözaltına alındı. K.D.'nin Aylin Sözer'in evinin bulunduğu apartmandan polislerce çıkarılışı sırasında vatandaşlar büyük tepki gösterdiler. K.D.'yi linç etmek isteyen vatandaşları polisler güçlükle engelledi.

Öte yandan Dr. Aylin Sözer'in İstanbul Aydın Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nde öğretim görevlisi olduğu bildirildi.

isbilgisi.com