Türkiye'nin yüz akı olan şehir hastaneleri teker teker faaliyete geçerken bu kurumlarda iş gücü olarak ihtiyaç doğmaya başladı. Bu nedenle şehir hastanelerinde çok sayıda personel açığı bulunuyor.

Şehir Hastanelerinin işletmeleri devlete ait olmadığı için bu kurumlara doğan personel ihtiyaçları genellikle İŞKUR üzerinden değil özel iş ilanları ile karşılanıyor. Bu ilanları takip eden vatandaşlar birbirinden cazip iş fırsatları yakalıyorlar.

Geçtiğimiz günlerde açılan İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi de internet üzerinden yayınlanan ilanlarla KPSS şartı olmadan yeni personeller arıyor. Çok sayıda branşta işe alım yapacağını duyuran İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi iş ilanlarını kariyer.net üzerinden yayınladı.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları ve başvuru şartları şöyle:

BİRİM YÖNETİCİSİ

EĞİTİM UZMANI

TIBBİ RAPORTÖR

HASTA KABUL GÖREVLİSİ

VERİ GİRİŞ TAKIM LİDERİ

ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ

ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan ilanlara işsiz vatandaşlarca çok büyük ilgi gösteriliyor. Her ilana binlerce başvuru yapılırken İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi İnsan Kaynakları Birimi tarafından başvurular değerlendiriliyor. Yapılan değerlendirme sonrasında kısa sürede işe alımlar gerçekleştirilecek.

isbilgisi.com