İŞKUR'dan Yeni İş İlanı! En Az İlköğretim Mezunu 90 Kişi İşe Alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) çok sayıda işsiz vatandaşa iş sahibi yapmayı sürdürürken yeni ilanlarla da işsizlerin umudu olmayı sürdürüyor. Hem kamuya hem de özel sektöre personel temin eden İŞKUR'un son gözde iş ilanlarından birisi özel bir firmaya ait. 90 beden işçisinin arandığı iş ilanı ve başvuru şartları haberimizin devamında yer alıyor.

İŞ İLANLARI 12.05.2020 - 21:58 12.05.2020 - 21:58

Türkiye'de işsizlik en büyük ekonomik sorun olarak toplumun her kesimini etkilerken Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) çok sayıda vatandaşın iş bulmasına aracılık etmeyi sürdürüyor. Kamuya ait kurum ve kuruluşlara personel temin eden İŞKUR bu konuda özel sektöre de yardımcı oluyor.

Her gün yayınlanan iş ilanları ile İŞKUR, hem iş arayanlara hem de personel arayanlara yardımcı oluyor. Son günlerin en çok dikkat çeken iş ilanı ise bir özel firmaya ait. Balıkesir'de faaliyet gösteren bir otomobil firması 90 beden işçisi aradığını bir ilanla kamuoyuna duyurdu.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

-18 ve 50 yaş aralığında olmak

-Yüz kızartıcı bir suç nedeniyle ceza almamış olmak

-Emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak

-Çalışmaya engel olacak fiziksel problemi olmamak

-Askerliğini fiilen yapmış olmak

-Balıkesir Gönen'de veya Bandırma'da ikamet etmek

-En az ilköğretim mezunu olmak

İŞKUR üzerinden yapılacak başvuru sonucunda şirket tarafından bir değerlendirmede bulunulup 90 kişi işe alınacak. İşe alınanlar Balıkesir Gönen'de bulunan iş yerinde çalışmaya başlayacaklar. Ayrıca işe alınanlara maaşlarının yanında yemek ve servis imkanları da verilecek.

isbilgisi.com