İŞKUR'dan Yeni İlan! İzmir Büyükşehir Belediyesi Şirketine KPSS'siz Büro Memurları Alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayınlanan ilanlarla kamu kuruluşlarına kurum dışı kamu işçi alımı kapsamında yeni personellerin alımına devam ediliyor. Son yayınlanan ilanlardan birisi ise İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin şirketlerinden olan İzenerji'ye ait bulunuyor. Buna göre belediye şirketine büro memurları alımı gerçekleştirilecek. İşe alımlarda KPSS veya bir başka sınav şartı uygulanmayacak.

İŞ İLANLARI 20.05.2020 - 23:06 20.05.2020 - 23:06

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayınlanan ilanlarla işsiz vatandaşlar hayallerindeki işlere kavuşma fırsatını elde ediyorlar. Özel sektöre ait iş ilanlarının yanında kamuya ait kurum ve kuruluşların da personel alımlarına yönelik ilanlar İŞKUR tarafından yayınlanıyor.

Kurum dışı kamu işçi alımı başlığında yayınlanan iş ilanları işsiz vatandaşlara kamuda çalışma imkanı sunuyor. Son yayınlanan ilanlardan birisi ise İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin şirketlerinden İzenerji İnsan Kayn. Bak. Onarım Enerji Güv.Hiz.İlaçlama Ve Turizm San. Tic. A.Ş'ye ait.

7 BÜRO MEMURU İŞE ALINACAK

İlgili iş ilanına göre İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyasindeki şirkette görev alacak 7 büro memuru işe alınacak. İşe alımlarda Kpsss veya bir başka sınav şartı adaylara koşulmayacak. İşe alınacak adaylar İzmir'de çalışacaklar.

İş ilanında verilen detaylara göre başvuru yapacak adaylardan 1 yıllık tecrübe istenecek. Daimi kadroda işe yerleştirilecek elemanlar büro personeli olarak istihdam edilecekler.

İlanda yer alan bilgilere göre iş başvuruları sadece internet üzerinden yapılacak. Başvuru sahipleri başvuru sırasında başvuracakları pozisyonu belirtmeleri gerekmektedir. Başrular 27 Mayıs ile 29 Mayıs arasında yapılacak. Başvuran adaylar incelendikten sonra değerlendirme sonucu işe uygun bulunan adaylar görüşmeye çağrılacaklar.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

- Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış olmalı

- Adayların herhangi bir sağlık sorunu bulunmamalı

- En az lise mazunu olunmalı, üniversite mezunu olmak tercih sebebi sayılacak

- Adayların adli sicil kaydı bulunmamalı

- Adaylar bilgisayar ve ofis malzemesi kullanabilmeli

isbilgisi.com