İŞKUR İlanıyla KPSS Şartsız 335 Güvenlik Görevlisi İşe Alınacak! İşte Başvuru Şartları!

İŞKUR üzerinden verilen ilanlarla kamuya ve özel sektöre işe alımlar devam ediyor. KPSS şartsız gerçekleşen alımlarla her gün binlerce vatandaş iş sahibi oluyor. İşsiz vatandaşların yoğun bir şekilde talep gösterdiği İŞKUR ilanlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. 1 Mayıs 2020 cuma gününü ilanlarına göre 335 güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

İŞ İLANLARI 01.05.2020 - 15:50 01.05.2020 - 15:50

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) işsiz vatandaşların iş bulmalarına aracılık etmeyi sürdürüyor. 1 Mayıs 2020 Cuma gününün ilanlarını yayınlayan İŞKUR, 335 güvenlik görevlisinin kamu ve özel sektörde istihdam edileceğini duyurdu.

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ İÇİN İSTENEN BAŞVURU ŞARTLARI

335 güvenlik görevlisi alımı için İŞKUR ilanlarında başvuru koşulları ve detayları belirlendi. İlanlara göre değişkenlik gösteren başvuru koşulları adayların en çok merak ettiği konular arasında bulunuyor. Buna göre İŞKUR'da yayınlanan güvenlik görevlisi alımlarına dair ilanların genel şartları şöyle:

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

-Askerlik ile ilişkisi olmamak

-Güvenlik soruşturmasında olumlu sonuç almak

-En az lise ve dengi okullardan mezun olmak

-Özel güvenlik eğitim sertifikasına sahip olmak

-İlanın verildiği ilde ikamet ediyor olmak

-Emekli veya malul aylığı almamak

-Güvenlik görevlisi olmak için fiziksel şartları taşımak

İŞKUR tarafından yayınlanan güvenlik görevlisi ilanlarına internet üzerinden başvuru kabul edilmektedir. Şartları uyan işsiz vatandaşlar bu yolla başvurulyapabilirler. Her ilan için ayrı bir başvuru gerekmektedir.

İŞKUR İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

İŞKUR ilanlarına internet üzerinden başvuru yapabilmek için kurumun resmi internet sitesine girerek başvurulacak ilanı bulmak gerekmektedir. İlan sayfasının alt kısmında bulunan başvur butonu ile başvuru işlemi tamamlanır.

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

isbilgisi.com