İş İlanları

Ziraat Bankası Personel Alım İlanı Başvuru Ekranı Açıldı

Ziraat Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan duyuruya göre farklı alanlarda personel alımları gerçekleştirilecek.

Az önce Ziraat Bankası resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden peş peşe yapılan açıklamalara göre banka bünyesindeki personel eksikliklerinin giderilmesi amacıyla yeni eleman istihdamı sağlanacak. Ziraat Bankası açık iş ilanları sekmesinde yayınlanan personel alımı ilanı ile banka bünyesinde faaliyet gösteren Ziraat teknoloji personel eksikliğini karşılamak amacıyla 41 farklı ilan yayınlandı.

2022 Ziraat Bankası Güncel Personel Alım İlanı

Ziraat Bankası teknoloji bünyesindeki eksiklikleri gidermek amacıyla farklı alanlarda personel istihdamı yapacağını duyurdu. Mühendis ile uzman kontenjanlarında alım yapılacak.

 

Ziraat Bankası Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

  • Ziraat Bankası personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar arasından genel itibariyle;
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Ekip çalışmasına yakın ve tecrübeli olmak,
  • Problem çözme ile analitik düşünebilme yeteneğine sahip olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişikleri bulunmamak,
  • Özel koşular arasında genel itibariyle üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, bilişim sistemleri mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, matematik mühendisliği, endüstri mühendisliği gibi bölümlerden mezun olmak,

Ziraat Bank Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

12 Eylül 2022 tarihi ile müracaatlar başlamış olup en geç 30 Eylül 2022 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekir. Müracaatlar yalnızca Ziraat Bankası’nın teknoloji açık iş ilanları sayfasından online bir şekilde yapılacak. Başvuru yapacak adayların belirtilmiş nitelikleri sağlıyor olmaları gerekir.

Ziraat Bank Personel Alımı Hangi Unvanlarda Yapılacak?

Ziraat Bankası bünyesinin farklı kadrolarda personel alımlarına başladı. ‘Uzman Yardımcısı’ ile ‘Servis Görevlisi’ gibi kadrolarda personel alımları yapılacak.

Başa dön tuşu