Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

İş bankası tarafından yapılan açıklama milyonların dikkatini çekti. İş bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru doğrultusunda emeklilere promosyon ödemesinin yapılacağı belirtildi. İş bankası tarafından şubeye gitmeden müşteri olan vatandaşları kapsayan yeni bir duyuru yapıldı. Emekli maaşını İş bankasına taşıyan vatandaşları yakından ilgilendiren ödeme ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden açıklama yayınlandı. 

İŞ BANKASI KAMPANYASINI DUYURDU!

Maaşını şubeye gitmeden İş bankasına geçiren vatandaşlar için yapılan duıyuru doğrultusunda 31 Mart tarihine kadar geçerli promosyon kampanyasından müşterilerin yararlanabileceği ve aynı zamanda bunun yanında birçok ayrıcalığa da sahip olabileceklerinin duyurusu yapıldı. 

İş bankası tarafındann resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampamya duyurusunun detayları ''T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Kasım 2022 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.'' ifadeleri ile yer aldı. 

PROMOSYON KAMPANYASI AÇIKLANDI!

Kampanya dahilinde katılım sağlayan emekli müşterilere verilecek promosyon oranı açıklandı. Birçok kişi İş bankası tarafından sağlanacak promosyon ödeneğini merak ederken resmi internet sitesi üzerinde yer alan promosyon ödeneğinin şu şekilde olacağı ifade edildi;

  • 3.500 TL'ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar: 4.500 TL
  • 3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar: 5.250 TL
  • 7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar: 6.750 TL
  • 10.000 TL ve daha fazla olanlar: 7.500 TL

Banka kampanyalarından anında haberdar olmak için isbilgisi.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız.