İş Bankası'ndan Anında Bayram Kredisi! 50.000 TL'ye Kadar, 60 Ay Vadeli, Bugün Al 3 Ay Sonra Ödemeye Başla Bayram Kredisi!

Ramazan Bayramı'nın yaklaşması ile bankalara olan bayram kredisi talepleri de artış gösterdi. Çok sayıda banka bayram kredisi kampanyası yapmaya başladı. Bayram kredisi kampanyası yapan bankalardan birisi de İş Bankası oldu. “Anında Bayram Kredisi” kampanyasını duyuran İş Bankası oldukça cazip şartlarda bayram kredisi veriyor. Anında Bayram Kredisi başvurusu nasıl yapılır? Anında Bayram Kredisi kimlere verilir? Anında Bayram Kredisi başvuru şartları nelerdir? Anında Bayram Kredisi faiz oranı ned

KREDİ 19.05.2020 - 11:52 19.05.2020 - 11:52

Ramazan Bayramının yaklaşması ile çok sayıda vatandaş bayram krisi kampanyalarını inceleme altına aldılar. En cazip krediyi hangi bankadan alabileceklerini araştıran vatandaşlar bu şekilde bayram kredisi kullanmaya devam ediyorlar.

Bankalar da Ramazan Bayramını fırsat bilerek müşterileri çekebilmek adına sırayla bayram kredisi kampanyalarını açıkladılar. Bayram kredisi kampanyasını açıklayan bankalar arasında İş Bankası da dahil oldu. “Anında Bayram kredisi” kampanyasını duyuran İş Bankası vatandaşların yoğun talebiyle karşılaştı.

ANINDA BAYRAM KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Anında Bayram Kredisi başvurusunu nasıl yapacaklarını araştıran vatandaşlar net bilgilere ulaşmakta güçlük çekiyorlar. İş Bankası'ndan alınan bilgilere göre Anında Bayram Kredisi başvurusu İşCep ve İş Bankası İnternet şubesi aracılığı ile yapılıyor.

İşCep'e giriş yapan müşteriler Anında Bayram Kredisi başvurusu için krediler bölümünde bulunan Anında Kredi Başvuru veya Başvurular bölümünde bulunan Kredi sekmesi ve ardından Anında kredi adımlarıyla Anında Bayram Kredisi başvurusu yapabilirler.

İş Banksı İnternet Şubesi aracılığı ile lkredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler Kredilerim ve Anında Kredi veya Başvuru-Ürünler ve Anında Kredi adımlarını takip ederek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

ANINDA BAYRAM KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası tarafından müşterilerine verilen Anında Bayram Kredisi için her müşteriye finansal geçmişine göre ayrı bir faiz oranı belirlenmektedir. Burada İş Bankası tarafından müşteri özellikleri, kredi tutarı, kredi vadesi ve diğer bankalarla olan kredi ilişkileri bilgilerine göre faiz oranı belirlenmektedir. Kişiye özel faiz oranıyla 50.000 TL'ye kadar Anında Bayram Kredisi kullanılabilmektedir.

Anında Bayram Kredisi için İş Bankası tarafınfan müşterilere 60 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Ayrıca 3 ay ödeme erteleme imkanı da Anında Bayram Kredisi kullanacak müşterilere tanınmaktadır. Bugün İş Bankası'ndan Anında Bayram Kredisi kullananlar isterlerse ödemelere Eylül ayında başlayabilirler.

isbilgisi.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@