Türkiye bankacılık sektörünün en köklü ve büyük özel bankalarından Türkiye İş Bankası, emekli promosyonunda tüm dikkatleri üzerine çekti. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda SGK emeklisi müşteriler için yeni promosyon tutarı açıklandı. Bu kapsamda 31 Ekim 2022 tarihine kadar emekli maaşını İş Bankası’ndan almayı taahhüt eden SGK emeklilerine 7.500 TL promosyon ödemesi yapılacak. 

Emekliye 7.500 TL’ye Varan Promosyon Ödemesi 

Son dönemde emekli vatandaşların yakından takip ettiği promosyon yarışında Türkiye İş Bankası atağa kalktı. 31 Ekim 2022 tarihinde son bulacak kampanyaya başvurular her geçen gün artıyor. Bankanın SGK ile yaptığı anlaşma kapsamında ilk emekli maaşı ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri bu fırsattan yararlanabilecek. Tüm emekli sandığı, Bağkur ve SSK emeklilerini kapsayan bu promosyon kampanyasında taahhüt veren müşterilere 7.500 TL’ye kadar ödeme yapılıyor. 

Maksimum Kart Alanlar Aidat Ödemiyor 

is-bankasi-emeklilere-7500-tl-odeme-ve-aidatsiz-kredi-karti-firsati (2)

SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan emekliler 7.500 TL’lik promosyon dışında kredi kartını da aidat ücreti ödemeden kullanma fırsatından yararlanabiliyor. Maximum Kart ve ek kart için aidat ücreti talep edilmeyen emekliler pek çok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor. Emekli maaşını İş Bankası’na taşımak isteyen emekliler en yakın banka şubesine giderek bu işlemi kolaylıkla tamamlayabiliyor. Ayrıca İnternet Şubesi ve İşCep üzerinden de emekli maaşı taşıma işlemleri ile emekli promosyon başvurusu yapıyor. 

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

İş Bankası Emekli Promosyon Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

İş Bankası müşterileri emekli maaşlarını bankaya taşıdıklarında bu kampanyadan yararlanabiliyor. Bunun için müşterilerin 3 yıl süreyle emekli maaşını İş Bankası üzerinden alacaklarını taahhüt etmeleri ve ilk maaş ödemesinin gerçekleşmesi yeterli oluyor. Emekli maaşı 1.500 ve 2.499 TL arası olanlar 6.250 TL promosyon alırken maaşı 2500 TL’den fazla olanlar 7.500 TL promosyon ödemesinden yararlanabiliyor.