Türkiye'de koronavirüs süreci sağlık alanında olduğu kadar ekonomik yaşamda da ciddi sorunların doğmasına neden oldu. Çok sayıda iş yerikapanmak zorunda kalırken çalışanların gelirlerinde ciddi azalma meydana geldi.

Olumsuz devam eden ekonomik göstergeler ise hayat pahalılığını tetikledi. Tüm bunlar dar ve orta gelirli vatandaşların bütçelerinde ciddi bir sarsıntıya neden oldu. Vatandaşlar bütçelerini denkleştirebilmek için ek kaynaklara ihtiyaç duymaya başladılar. Borçlarını öteyebilmek isteyen vatandaşlar ertelemeli kredi kampanyalarından yararlanarak borçlarını daha kolay bir şekilde ödemek için ihtiyaç kredisi kullanıyorlar. Müşterilerine bu imkanı veren bankalardan birisi de İş Bankası oldu.

İŞ BANKASI ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

-Esnek kredi ödeme planı ile müşteriler kolay bir şekildegeri ödemelerini yapabilirler

-Elektronik, beyaz eşya, eğitim ve diğer tüm ihtiyaçların finansmanı bu krediyle karşılanabilir

-İhtiyaç kredisi geri ödemeleri müşterilerin bütçelerini yormayacak şekilde planlanabilir

-Kişiye özel kredi faizi ile aylık eşit taksitler veya kişiye özel esnek taksitlerle kredi geri ödemesi yapılabilir

-İhtiyaç kredisi kullanan müşteriler bu kredilerin geri ödemesine 90 gün sonra başlayabilirler

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

İş Bankası'ndan 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler azami 36 ay taksitle bu finansman imkanından yararlanabiliyorlar. Bu krediler için banka tarafından müşterilere aylık yüzde 1,50 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler vade süresince bankaya her ay 379 TL kredi taksitiödüyorlar. Vade sonunda ise ödenen toplam tutar 13.674 TL'ye çıkıyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere başvuru işlemleri konusunda oldukça fazla kolaylıklar sağlanmaktadır. Bu kredi başvuruları bankanın tüm kanalların yapılabilmektedir. İşCep, internet şubesi, İş Bankası internet sitesi, SMS, bankamatik, banka şubesi ve telefon bankacılığı üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu alınmaktadır.

isbilgisi.com