Türkiye'de nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor. Bozulan ekonomik veriler ve koronavirüs sürecinin maddi olumsuzları nedeniyle vatandaşların gelir düzeylerde ciddi bir kayıp meydana gelirken hayat pahalılığı sınırları oldukça zorlamaya başladı. Bütçelerini denkleştirmek isteyen vatandaşlar ise ek kaynaklara ihtiyaç duymaya başladılar. Bu ek kaynaklar ise bankalarca temin edilen ihtiyaç kredileri ile vatandaşlara sunuluyor.

Bankacılık sistemi gereği kredi çekerken bazı prosedürlerin uygulanması gerekiyor. Bu da zaman zaman vatandaşların zaman kaybına neden olabiliyor. Bunu aşma maksadıyla bankalar anında kredi kampanyalarına önem vermeye başladılar. Anında onaylanan kredilerle müşterilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi veran bankalardan birisi de İş bankası oldu. İş Bankası anında onaylanan kredi kampanyasının özellikleri nelerdir.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Anında onaylanan kredi kampanyası kapsamında müşterilere İş bankası tarafından 36 aya varan vade imkanı ile finansman desteği sağlanmaktadır. Bu kredi kampanyasının en büyük avantajı ise dileyen müşterilere 90 gün ödeme erteleme imkanı verilmesidir. Ayrıca bu kredi için müşteriler başvurularını İşCep, internet şubesi ve bankamatiklerden 7/24 gerçekleştirebiliyorlar.

ANINDA ONAYLANAN 50 BİN TL KREDİ HESAPLAMA

İş Bankası anında onaylanan kredi kampanyası kapsamında müşterilere 36 ay vadeli kredilerde aylık yüzde 1,50 kredi faizi uygulanıyor. 50 Bin TL ihtiyaç kredisi 36 ay vade seçeneği ile kullanan müşteriler bankaya her ay 1.899 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu müşterilerin vade sonunda toplam yapmış oldukları ödeme ise 68.370 TL oluyor.

isbilgisi.com