İş Bankalı emeklilerin yüzü gülüyor! Promosyon ve aidatsız kredi kartı avantajı!

Türkiye’nin bankacılık sektöründeki en köklü ve büyük kuruluşlarından İş Bankası, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle gündeme geliyor. Köklü bankanın emekli müşterilerine sunduğu 7.500 TL promosy

Ekonomi 21.11.2022 - 11:11 21.11.2022 - 11:13 Onur Sarı

SGK emeklilerine müjdeli haber Türkiye İş Bankası’ndan geldi. Emekli maaşını İş Bankası’ndan almayı taahhüt eden emeklilere 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden yararlanma fırsatı sunuluyor. Siz de hemen emekli maaşınızı İş Bankası’na taşıyın ve maaş tutarınıza göre 7.500 TL’ye varan emekli promosyon ödemesinden yararlanın.

Emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini hızlı ve kolay biçimde gerçekleştirmek isteyenler İş Bankası’nı tercih ediyor. Türkiye’nin en köklü ve büyük özel bankalarından İş Bankası, promosyon ödemelerinde yeni bir dönem başlattı. Bankanın SGK ile yaptığı anlaşma kapsamında 1 Kasım 2022 ile 30 Kasım 2022 tarihleri arasında emekli promosyon ödeme tutarı güncellendi. 

Emekliye 7.500 TL’ye Varan Promosyon 

is-bankali-emeklilerin-yuzu-guluyor-promosyon-ve-aidatsiz-kredi-karti-avantaji (2)

30 Kasım tarihine kadar emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan tüm SGK emeklileri, 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden yararlanabilecek. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan vatandaşlar Maximum Kart ve ek kredi kartları için herhangi bir aidat ücreti ödemeyecek. İş Bankalı olma ayrıcalık ve avantajlarından yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar hemen İş Bankası emekli promosyon başvurusunda bulunabilirler.

Emekli Maaşını İş Bankası’na Taşıma Yöntemi

Yeni emekli olacak kişiler SSK veya Bağkur’dan alacakları emekli maaşı için SGK il müdürlüğüne şahsen başvurarak İş Bankası’nı seçebilirler. Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise çalıştıkları kuruma verecekleri dilekçede maaş ödemeleri için İş Bankası’nı tercih edebilirler. Halihazırda emekli olan vatandaşlar ise İşCep, İnternet Şubesi ve mobil uygulama üzerinden kolaylıkla İş Bankası’na promosyon ödemesi için başvuru yapabilirler. 

Şubeye gitmeden internet üzerinden maaş taşıma ve promosyon başvurusu yapmak isteyenler şu aşamaları takip edebilirler: İşCep – Başvurular – Emekli Maaş İşlemleri – Maaş Taşıma ve Talimat verme – Promosyon Başvurusu. Tüm bunlarla birlikte emekli vatandaşlar İş Bankası şubesine gitmeden e-Devlet üzerinden banka değişikliği işlemleri yapabilirler. Emekli maaş tutarı 10.000 TL ve daha fazla olan vatandaşlar İş Bankası’ndan 7.500 TL emekli promosyonu alabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@