Ana Sayfa DÜNYA İş Adamı Kızıyla Evlenene Para Verecek

İş Adamı Kızıyla Evlenene Para Verecek

Taylandlı iş adamı kızıyla evlenecek olan kişiyi zengin edecek.

2
0
Paylaş

Taylandlı iş adamı kızına eş bulmak için bir yarışma düzenleme kararı aldı. Taylandlı ünlü iş adamı Arnon Rodthong, 26 yaşındaki kızıyla evlenecek bir aday bulabilmek için yarışma düzenliyor. tam olarak 10 milyon Tayland bahtı ödül verecek bu miktar tam olarak 314 bin dolara denk geliyor.

Taylandlı iş adamı kızıyla evlenmek isteyenler için bir yarışma düzenleyen düzenleyeceğini açıkladı. 58 yaşındaki işadamı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 26 yaşında uzun süredir evlenmek istediğini ve kızına ideal bir eş bulabilmek için yarışma düzenleyeceğini duyurdu. kızıyla evlenecek kişiye 10 milyon Tayland bahtı (314 bin dolar) para vereceğini ifade etti.

Kızına eş bulabilmek için bu tür bir organizasyon yaptığını söyleyen iş adamı eğer birinin gelip kızıma damat olmasını beklersem sanırım bu çok uzun sürecek. O yüzden şimdiden taliplerin gelmesini istiyorum. iş adamının kızı ise babasını fikrinden gayet memnun olduğunu söyleyerek çok fazla seçici değilim. sosyal etkinliklere götürüp beraber fotoğraf çekilebilecek bir eş arıyorum açıklamalarında bulundu.

Zengin iş adamının sosyal medya hesabından kızına eş aradığını paylaşmasından sonra çok sayıda erkek kızı ile evlenmek için başvuruda bulundu. İş adamının nasıl bir yarışma yapıp damat adayını hangi kriterlere göre belirleyecekleri ise şu anda merak konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here