Yüksek enflasyon başta olmak üzere akaryakıt fiyatları, hammadde fiyatları ve daha pek çok maliyet kaleminden etkilenerek fahiş rakamlara ulaşan ürün fiyatları, yeni dönemde tüketicilerin ellerini kollarını bağlayan dezavantajlı gelişmelerden birisi oldu. Kısıtlı bütçeleri ile ekonomik anlamda hayatta kalma mücadelesi vermeye çalışan tüketiciler, mevcut ihtiyaçlarını uygun çerçevede karşılayabilmek amacı ile de resmen bir araştırma sürecine girdi.

Gıdadan giyime kadar oluşan birçok ihtiyacını uygun fiyatlar karşılığında gidermek isteyen tüketiciler zincir marketler başta olmak üzere tüm satış noktalarını yakından takip ederlerken özellikle sene sonuna doğru yoğunlaşan e- ticaret kampanyalarını resmen göz hapsine aldı. Büyük indirim kampanyaları kapsamında sunulan avantajlı teklifleri kaçırmamak adına harekete geçen tüketicilere, bir müjdeli haber de Garanti BBVA’dan geldi. 

Bankacılık sektörünün önemli isimlerinden olan ve bu sahip olduğu bu önemi geliştirdiği avantajlı kampanyalar ile destekleyen Garanti BBVA, alışveriş yapma tercihini e- ticaret platformlarından yana kullanan tüketiciler için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. İlgili kampanyasının yalnızca yeni müşterilerini kapsadığını vurgulayan banka, ayrıntıları paylaştı. 

GARANTİ BBVA’DAN E- TİCARET KAMPANYASI!

internetten-alisveris-yapanlar-dikkat-garanti-bbva-500-tllik-bonus-hediyesi-verecek-31-aralik- (2)

1 Aralık tarihi itibari ile yeni kampanyasını duyurmuş olan Garanti BBVA, ay sonuna yaklaşıldığı şu günlerde yeni bir hatırlatma yaptı. İlk kez Garanti BBVA müşterisi olan ve bankadan ilk kez kredi kartı kullanan tüketiciler için geliştirmiş olduğu kampanyasının bir alışveriş kampanyası olduğunu belirten banka, ayrıntıları paylaştı. 

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

31 Aralık tarihine kadar Garanti BBVA müşterisi olan ve Bonus kart başvurusu yapan tüm yeni müşterilerin kampanyadan yararlanabileceğini belirten özel banka, e- ticaret platformlarından tek seferde 500 TL’lik harcama yapılması durumunda 500 TL’lik Bonus hediyesinin tanımlanacağını ifade etti. 

GARANTİ BBVA E- TİCARET KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

Garanti BBVA yeni kampanyasından yararlanılabilmesi için mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olunmasını ve Bonus kart başvurusu yapılmasını şart koştu. Başvurunun onaylanmasının ardından 500 TL’lik harcama kriteri için 20 Ocak tarihine kadar süre tanıyacağını ifade eden banka, sonrasında ise Bonus hediyesinin asıl karta aktarılacağını bildirdi.