Ana Sayfa DÜNYA Bilerek Kırdılar Tazminat Aldılar

Bilerek Kırdılar Tazminat Aldılar

İtalya'da dolandırıcılar sigorta şirketlerinden vurgun yaptı.

386
0
Paylaş

İnsanların kemiklerini kontrollü şekilde kırarak milyonlarca Euro tazminat aldı. Konuyla alakalı 34 kişi gözaltına alındı. Kaza geçirdiklerini söyleyerek sigorta şirketinden milyonlarca Euro alan 34 kişi gözaltına alındı. Sicilya adasında Palermo kentinde polis ekipleri operasyon düzenledi.

İtalya’da Ağustos ayında da benzer dolandırıcılık yapan 11 kişi toplamda gözaltına alınmıştı. polisin yapmış olduğu açıklamalara göre suç örgütü uyuşturucu bağımlıları alkolik akli dengesi yerinde olmayan kişileri seçiyor ve bu insanları hedef alıyordu.

50’den fazla depo apartman tarzı mekanlara götürülerek anestezi verildikten sonra büyük taşlar ve taşlarla kol ve ayakları kırılan kişiler sahte kaza rolüyle milyon eurolar kazanabiliyor. sahte trafik kazaları içinde özellikle kameraların olmadığı bölgelerin tercih edildiği gözlendi. çete üyeleri de ayakları kırılan kişileri hastaneye götürerek yakınları yemiş gibi davrandı.

Suç örgütü sigortadan binlerce Euro kazanırken mağdurları sadece birkaç Euro para ödüyormuş. gözaltına alınanlar arasında sahte rapor düzenleyen Doktor Fizyoterapist ve sigorta başvurularını yapan avukatlarda bulunuyor. yerel basından alınan bilgilere göre örgüt sahte işlemlerle 2 milyon Euro’dan fazla para kazandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here