Pek çok vatandaş daha önce bankalarla yaşamış olduğu kötü tecrübelerin ardından kredi almak konusunda çeşitli sorunlar yaşıyor. Bunun üzerine ING Bank harekete geçti ve yeni kredi kampanyasını açıkladı. Pek çok vatandaş için mutluluk veren bu haber ile daha önce bankalarla sorun yaşamış ve kredi sicili nedeniyle sorun yaşayan vatandaşlar da acil nakit ihtiyaçlarını çözebilecekler.

ING Bank tarafından hazırlanan kredinin ayrıntıları da oldukça ilgi çekici. Sadece günde 12 lira gibi küçük ödemeler yaparak 10 bin liralık ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Pandemi nedeniyle yaşanan ekonomik sıkıntılar üzerine hazırlanan bu kampanya pek çok vatandaş için ilaç gibi geldi.

KEFİLSİZ ŞARTSIZ ANINDA 10 BİN LİRA HESABINIZDA

Nakit paraya ihtiyacı olanlar için ING Bank pek çok kişiyi mutlu edecek bir kampanya hazırladı. Üstelik bankanın müşterisi olmaya da gerek yok. Acil durumlar için kullandırılan kredi geri ödemesi de yine belirlenen taksitler eşliğinde bankaya yapılıyor.

Banka tarafından hazırlanan taksit planına göre 36 ay vadeli olarak kredi verilebiliyor. Bu süreçte günlük ödeme takviminde ise sadece 12 liraya acil nakit ihtiyacınızı tamamlamış olabilirsiniz.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 31 AĞUSTOS!

6-4

ING Bank tarafından hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyasının müşterisi olmayan vatandaşlar için belirlenen faiz ödemesi yüzde 1.35 olarak açıklandı. Günlük 12 lira ödemeyle ya da aylık sadece 360 lira ödemeyle acil 10 bin lira ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Kampanya şimdiden pek çok vatandaş için ilgi çekici olarak değerlendirildi. Bu süreçte 10 bin liralık günlük 12 lira geri ödemeli kredi kampanyası için son başvuru tarihi ise 31 Ağustos olarak açıklandı. Başvurular banka şubelerinden gelir belgesi ve kimlik ile yapılmaktadır. Herhangi bir kefil ya da ekstra belge istenmediği belirtildi.