Türkiye’de özel bankalar arasında ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla adından sık sık söz ettiren ING yine tüm dikkatleri üzerine çekti. ING resmi web sitesi üzerinden yapılan güncel duyuruda ING Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi detayları belli oldu. Buna göre ilk defa ING müşterisi olan vatandaşlara 20 bin TL’ye kadar çok düşük faizlerle ihtiyaç kredisi verilecek.

Acil nakit ihtiyacı olanlara müjdeli haber ING’den geldi. ING bankası, ilk kez müşteri olanlara özel kampanya duyurusunda bulundu. Özel bankanın resmi web sitesinde yer alan kampanya duyurusuna göre 20 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çeken ING Turuncu Ekstra’lılar, nakit iade avantajlarından bile faydalanabiliyor. Kredi faizi ne olursa olsun yüzde 0.99 faiz oranıyla yansıtılan bu kampanya vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı.

İlk Kez ING’li Olana Düşük Faizli Kredi

ing-turuncu-ekstra-avantajli-kredide-20-bin-tlye-cok-dusuk-faiz-firsati-1

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan ING bankasının Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi kampanyası sektörde büyük ses getirdi. Bütçesine en uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler ING müşterisi olmak için başvurulara başladı. Kredi faizi ne olursa olsun yüzde 0.99 faiz oranında faydalanabilmek için ING Turuncu Ekstra’lı olmak yeterli oluyor. Bunun için banka müşterilerinin Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamaların 1.250 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapması yeterli oluyor. 

ING Yüzde 0.99 Faizli Kredi Kampanyası

ING resmi web sitesinde yer alan kampanya duyurusunda ayrıca kampanya koşulları da yer aldı. Buna göre müşterilerin yüzde 0.99 indirimli faiz oranından yararlanabilmesi için Turuncu Ekstra programına katılması zorunludur. Ayrıca ihtiyaç kredisinin “Kredim Güvende Hayat Sigortası” ile birlikte kullanılması gereklidir. Sözleşme faiz oranı değişmeyecek olup seçilen koşulu sağladığında bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranı düşük olacaktır. ING bankası kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.