Özel bankalar arasında yer alan ING Bank bu süreçte vatandaşlara özel olarak kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Her vatandaşın ihtiyacın uygun olarak düzenlenen kredi kampanyaları ile birlikte detaylar da ortaya çıkmaya başladı. ING Bank ile ilk kez çalışacak olan müşterilere özel olarak bir tanışma kampanyası düzenlendi. Kampanyanın detaylarına bakıldığı zaman ihtiyaç kredisi verileceği belirlendi.

Kampanyanın amacı herkesin ING Bank ile en az bir defa çalışmasının amaçlandığı öğrenildi. Vatandaşın ihtiyacına yönelik uygun seçenekler ile verilecek olan kredinin limiti ise 5 bin lira ile 50 bin lira arasında değişecek. Kampanyanın Temmuz ayının başında başladığı öğrenildi.

ING BANK PİYASADAKİ EN UYGUN KREDİ FAİZ ORANINI SUNUYOR

2-7

Pek çok vatandaş kredi çekmek isteyip, faiz oranlarının yükselmesi ile birlikte bu isteklerini ertelemeye devam ediyorlar. Bunun üzerine ING Bank düzenlediği tanışma kampanyası ile birlikte vatandaşa en uygun faiz oranını sunacağını açıkladı.

Sadece yeni müşterilere özel olarak hazırlanan kredi kampanyası ile birlikte faiz oranı yüzde 1.35 olarak açıklandı. Piyasa değerlendirmesi yapıldığı zaman en uygun faiz oranıyla kredi veren banka ING Bank oldu.

Bankanın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasının geri ödemeleri 36 ay vadeli olarak yapılacak. Ancak kredi ile birlikte tüm fırsatlardan yararlanmak isteyen vatandaşların Kredim Güvende Hayat Sigortası yaptırmaları gerekiyor.

ING BANK KAMPANYASININ BİTMESİNE AZ KALDI!

ING Bank tarafından yapılan açıklamada düşük faiz seçeneğinden yararlanmak için kredi notu da önemli. Sadece kredi notu yüksek olan vatandaşlar faydalanabilecekler. En düşük kredi notunun ise 1850 olması bekleniyor.

Daha önce ING müşterisi olan vatandaşlar için hazırlanan bir kampanya değildir. Kredi sürecinde kredi dosya masrafı da alınmaktadır. Masraflar müşteri tarafına yansıtılacaktır.