ING Bank'tan Yeni Kredi Paketi! Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Alışveriş Kredisi Kampayası Açıklandı!

ING Bank tarafından yeni kredi kampanyaları açıklanarak müşterilerin hizmetine sunuldu. Normalleşme sürecinde vatandaşların ve işletmelerin finansal olarak desteklenmesi amacıyla dörtlü avantaj paketinin yer aldığı kredi kampanyası kamuoyuna duyuruldu.

KREDİ 08.06.2020 - 21:39 08.06.2020 - 21:39

Koronavirüs sürecinin ardından normalleşme dönemi başlarken bankaların kredi kampanyaları ardı ardına açıklanmaya başlandı. Önce kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından açıklanan kredi kampanyalarına Türkiye İş Bankası ile devam edilmişti. Son olarak ise ING Türkiye yeni bir kredi kampanyası düzenlediklerini ve müşterilerin kullanımına sunulduğunu açıkladı.

ING Türkiye tarafından açıklanan kredi kampanyasında dörtlü avantaj paketi bulunuyor. Buna göre aylık yüzde 0,79 faizle ihtiyaç kredisi, yüzde 0,82 faizle taşıt kredisi ve KOBİ'lere özel yüzde 0,85 faizle çeşitli başlıklarda müşterilere kredi kullandırılacak.

ING BANK'TAN ŞUBEYE GİTMEDEN ALIŞVERİŞ KREDİSİ

ING Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre hazırlanan avantaj paketi kapsamında mobilya ve beyaz eşya sektöründe yerli üretim yapan firmalarla alakalı olarak da bir çalışma yapıldı. Buna göre Vestel, Arçelik, Beko, Modalife, İstikbal, Bellona, Mondi, Weltew ve Vivense markalarının anlaşmalı mağazalarında 750 TL ile 40.000 TL arasındaki alışverişlerde peşin fiyatına taksit imkanı sunulacak. Bu kredi için herhangi bir sigorta veya başka masraf tahsil edilmeyecek. Bundan yararlanmak isteyen vatandaşlar alışveriş yaptıkları mağaza üzerinde işlemlerini yaparak kredilerini anında kullanabilecekler.

UYGUN FAİZLİ TAŞIT KREDİSİ

Yeni kredi paketinde yer alan bir başka kredi de taşıt kredisi oldu. Sıfır ve ikinci el araçlar için ING Bank tarafından yüzde 0,82 faiz oranıyla taşıt kredisi veriliyor. Ancak kredi kullanacak olan tüm müşterilerin kasko yaptırmaları mecburi tutuluyor. Taşıt kredisi için başvurular ING Bank şubelerinden yapılıyor.

KOBİ'LERE ÖZEL KREDİ İMKANI

ING Bank'ın başlattığı kredi kampanyalarından birisi de KOBİ'lere yönelik olarak hazırlanan paket oldu. Buna göre KOBİ İpotek Teminatlı İşyeri Kredisi ve Taşıt Kredisi kampanyalarıyla aylık yüzde0,85 faiz oranıyla 18 ay ile 48 ay arasındaki vadelerde kredi imkanı sunuluyor. ING Kobi müşterilerinin faydalanabildiği bu krediler bankanın şubelerinden başvuru kabul ediyor.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@