ING Bank'tan Şartsız Kefilsiz 0,79 Faiz Oranıyla Kredi! Kredi Başvurusu İçin Şubeye Gitmeye Gerek Yok!

Bankacılık devlerinden biri olan ING Bank, pandemi döneminde nakite ihtiyacı olan vatandaşlar için şart sunmadan aylık yüzde 0,79 oranında faiz ile 60 ay vade seçeneklerinde ihtiyaç kredisi sunuyor. Kolay ödeme seçenekleri sunan bankanın her müşteriye kredi hizmeti verdiği açıklandı.

KREDİ 16.05.2020 - 09:21 16.05.2020 - 09:21

ING Türkiye hazırladığı yeni kredi paketi ile herkese nakit desteği vermeye hazırlanıyor. İster ING müşterisi olsun, ister olmasın düşük faiz oranları ile yeni bir kredi paketi hazırladı. Bankanın asıl amacı sürdürülebilir bankacılık hizmetleriyle birlikte her daim müşterilerinin yanında olduğunu hissettirmek. Her yerden, her zaman kolay kredi almak isteyen kişilerin ayda yüzde 0.79 faiz oranı ile kolay ödeme seçenekleri sunan kredi paketini tercih edebilecekleri ifade edildi.

60 Ay Vade Seçeneği Sunuluyor!

İhtiyaç kredisi kolay ödeme ve taksitlendirme seçenekleri ile sunuluyor. Pek çok bankanın aksine bu kredi paketine ING müşterisi olmayan kişilerin de sorunsuz bir şekilde başvuru yapabilecekleri belirlendi.

Bireysel ihtiyaç kredisi adı altında başvuru seçeneği sunan banka, pandemi döneminde vatandaşlara bankaya gelme zorunluluğu da sunmuyor. Tüm başvuru işlemleri bankanın internet sayfasından gerçekleştirilebiliyor. Kredinin değerlendirme sürecinin ardından olumlu olması halinde yine şubeye gitmelerine gerek kalmadan eve gelecek kurye ile birlikte kredi başvurusunu tamamlayabiliyor.

Kredi İçin Özel Şartlar Bulunmuyor!

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz konu hakkında açıklamalarda bulundu. Değerlendirmelerinde ‘Salgın nedeniyle içinde bulunduğumuz şartların farkındayız. Bu süreç içerisinde sadece banka müşterilerimize değil aynı zamanda bankamızın müşterisi olmayan vatandaşlarımıza da kredi desteği vermek için harekete geçtik. Bunun için özel şartlar ya da kefil istemiyoruz. Pratik bir şekilde ING mobil ya da web adresimiz üzerinden başvuru yapılabiliyor. Müşterilerimize ve ekonomimize destek vermeye devam edeceğiz’ dedi.

isbilgisi.com