Esnaf ve KOBİ’lerin özellikle son yıllarda pandemi sürecinin de etkisiyle yaşadığı finansman sorunlarına yönelik bankalardan cazip kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. ‘’İşinize Gelen Dijital Kolaylık ING’de’’ kapsamında KOBİ’lerin yararlanabileceği 3 milyon TL’ye kadar kredi seçenekleri duyuruldu. 

KOBİ’lere yönelik yüksek kredi limitlerinin yanı sıra anında KOBİ kredi fırsatları ve bankacılık avantajları da sağlayan ING Bank, uygun faiz oranlarıyla ilgili KOBİ’lerin rahatlıkla kredi fırsatlarından yararlanmaları sağlanmaktadır. 

KOBİ’LERE 3 MİLYON TL’YE VARAN KREDİ!

ING Bank’ın KOBİ’lere yönelik kredi destekleri birçok işletmenin finansman ihtiyaçlarını karşılamasında avantajlı seçenekler sunmaya devam ediyor. Enflasyon, döviz kurundaki hareketlilik ve diğer ekonomik etkenler nedeniyle maliyetleri artan ve finansman arayışı içine giren birçok KOBİ’ye yönelik fırsatlar sunulacak. 

Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

Ticari işletmeler, 7/24 taksitli kredi limitlerini yetkileri dahlinde ING Mobil ve İnternet Şubesi’nden dijitale özel daha avantajlı faiz oranlarıyla kullanabilecek. İnternet bankacılığı kullanan ve mevcutta ING Bank’ta kredi limiti ve kredi kullanım yetkisi bulunan ticari işletmeler 3 milyon TL’ye varan krediden yararlanabilecek. 

KOBİLERE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİLER

ing-banktan-kobilere-3-milyon-tlye-varan-kredi-firsati-kobilere-ozel-dusuk-faiz-oranlari-duyur (2)

3 milyon TL’ye varan kredi seçeneklerinden yararlanmak isteyen ilgili tüm ticari işletmelerin yüzde 1,82’den başlayan faiz oranlarıyla finansman seçeneklerinden yararlanması sağlanmaktadır. ING Mobil ve İnternet Şubesi’nde ‘’Kredi Kullan’’ menüsünden, nakdi kredi limiti bulunan işletmeler hafta içi 17.30’a kadar 3 milyon TL’ye kadar, hafta içi 17.30’dan sonra ve hafta sonu ise 150 bin TL’ye kadar azami 121 ay vade ile kredi kullanabilecek. 

KOBİ’LERE ANINDA KREDİ FIRSATI DEVAM EDİYOR!

ING Bank ayrıca KOBİ’lere Anında Kredi ile tam destek vermeye devam ediyor. Şubelere bile gitmeye gerek kalmadan 12 ay vade ve avantajlı faiz oranlarıyla kredi sağlanacak. Tahsis ücretinin de alınmadığı KOBİ Anında Kredi, 1.500 TL ile 100.000 TL arasında acil nakit ihtiyaçlarına yönelik işletmeler tarafından kullanılabilecek.