ING Bank'tan Emeklilere Yüzde 0,79 Faizle 60 Ay Vadeli 100.000 TL'ye Kadar Bireysel İhtiyaç Kredisi

ING Türkiye tarafından emeklilere yönelik yeni bir kampanya başlatıldı. Buna göre emekli maaşlarını ING Bank'a taşıyan emekli vatandaşlara düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı tanınıyor. Yüzde 0,79 faizle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekli vatandaşlar emekli maaşlarını ING Bank'a taşımaya başladılar.

KREDİ 12.06.2020 - 19:04 12.06.2020 - 19:04

Türkiye'de bankacılık sektörüne ayrı bir soluk kazandıran ING Türkiye yeni kampanyalarıyla gündemde yer almaya devam ediyor. ING Bank'tan yapılan açıklamaya göre emeklilere yönelik yeni bir kampanyanın startı verildi.

Emekli maaşını ING Bank'a taşıyan emeklilere çok cazip imkanlar sunuluyor. Açıklanan kampanya detayına göre maaş taşıması yapan emekli vatandaşlara yüzde 0,79 faizle bireysel ihtiyaç kredisi kullandırılıyor. Üstelik ihtiyaç kredisikullanmak isteyen vatandaşların banka şubelerine de gitmesi gerekmiyor. İşlemler mobil uygulama ve internet bankacılığı ile yapılıyor.

EMEKLİLERE PROMOSYON İMKANI

Emekli müşterilere ayrı bir önem verdiklerini ve hayatlarını kolaylaştırmak için seferber olduklarını açıklayan ING Bank'ın emeklilere tanıdığı imkanlar çok sayıda başlık altında ancak toplanabiliyor. Emekli maaşını ING Bank'a taşıyan emekli müşterilere 750 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Ayrıca Turuncu Ekstra ile 750 TL'lik harcamaya her ay 50 TL de nakit promosyon ödeniyor. Bu şekilde emekli müşterilerin ING Bank'tan alacakları toplam para 2.550'ye yükseliyor.

AVANS HESAP EMEKLİLERİN YANINDA

ING Bank'ın emeklilere tanıdığı bir diğer imkan ise avans hesap oldu. Maaş gününü beklemeden maaşları yatmış gibi nakit kullanabilen emekliler maaşlarını tüm Türkiye'deki diğer bankaların ATM'lerinden herhangi bir ücret veya komisyon ödemeden çekebiliyorlar.

100.000 TL'YE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ

ING Bank'ın emeklilere hizmetlerinin en sonuncusu ise bireysel ihtiyaç kredisi oldu. 100.000 TL'ye kadar 60 ay vadeli yüzde 0,79 faizli ihtiyaç kredisi emekli müşterilerin kullanımına sunuldu. Emekli müşteriler bu krediden faydalanabilmek için mobil uygulama, banka şubeleri ve internet bankacılığı ile başvuru yapabiliyorlar.

isbilgisi.com