Ülkemizin bankacılık sektörünün en önemli isimlerinden birisi olarak kendisinden söz ettirmeyi başaran ING Bank, yeni dönemde de tüketicilerin ve yatırımcıların yanlarında yer almaya devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana geliştirdiği avantajlı kart kampanyaları ve uygun ödeme planlarına sahip finansman hizmetleri ile dikkatleri üzerine çeken banka, bu kez de ekim ayı için özel olarak geliştirdiği emekli kampanyaları ile diğer rakiplerine karşı fark yaratıyor. 

Sene başında emekli kampanyalarını güncelleyerek sektöre damgasını vuran ve giderek artan enflasyon karşısında alım güçleri düşen emekliler için nerede ise her ay mevcut kampanyalarını yenileyen ING Bank, ekim ayının başında da ek ödeme tutarlarını güncellediğini duyurdu. Banka, 31 Ekim tarihine kadar geçerlilikleri bulunan emekli ek ödeme kampanyaları için emekli vatandaşlara seslenirken söz konusu kampanyalara ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

ING BANK EMEKLİ EK ÖDEME KAMPANYALARI EKİM 2022

ing-banktan-emeklilere-son-cagri-geldi-emeklilere-8-bin-250-tl-odeme-yapilacak-son-basvuru-tar (2)

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

ING Bank ay sonuna kadar maaş hesabını taşıyan ve 3 yıl kalma söz veren tüm emeklilere, şu tutarlarda ek ödeme yapılacağını bildirdi:

  • SGK maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 4.650 TL
  • SGK maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 5.800 TL
  • SGK maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.000 TL

ING Bank maaş hesabını taşımak üzere emekli yakınlarına referans olan müşterilerine, kişi başı 250 TL, toplamda ise bin 250 TL daha ek ödeme yapacağını belirtti. 

ING BANK EMEKLİ EK ÖDEME KAMPANYALARI BAŞVURUSU 

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan 7 bin TL üst limitli emekli promosyonu kampanyasından yararlanabilmek için bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı veya banka şubeleri aracılığı ile maaş hesabının taşınmasına yönelik talimat verilmesi ve 3 yıllık taahhütnamenin imzalanması gerekmektedir. 

ING Bank’ın bin 250 TL ile sınırlandırmış olduğu referans kampanyasından faydalanabilmek için bankanın mobil uygulamasının açılan ekranında bulunan “davet kodu” kısmından bir kod alınması ve ilgili kodun emekli yakın ile paylaşılarak maaş hesabının kod aracılığı ile taşınması gerekmektedir.