Bir süredir zorlayıcı ekonomik koşullar ile yüzleşmek durumunda kalan ve bu sebep ile de sabit giderlerini karşılamaya çalışırken temel ihtiyaçlarına yetişemeyen vatandaşlar, gözlerini ocak ayı maaş zamlarına dikti. Dün Türkiye İstatistik Kurumu tarafından yapılan açıklama ile birlikte emekli ve memur maaşlarına yansıtılacak olan 6 aylık enflasyonun 5’inci verisi tamamlanırken asgari ücret zammı için de gözler 7 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan ilk toplantıya çevrildi.

Ocak ayı maaş zamları gündemden düşmeyen başlıca konular arasında yer almaya devam ederken zorlu ekonomik şartlardan en fazla etkilenen grup içerisinde yer alan emekliler aralık ayı içerisinde geçerli olacak olan banka promosyonlarını yakından takip etmeye başladı. Güncellenen SGK maaş ödemeleri protokolü sonrasında bankaların promosyon limitlerini nasıl düzenlediğini merak eden vatandaşlar, arama motorlarında sıklık ile sorgulamalar yapmaya devam ediyorlar. 

Aralık ayının gelişi ile birlikte emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen özel bankalar arasında yer alan ING Bank, senenin son karşılıksız ödeme hizmetine ilişkin emeklileri bilgilendirdi. 

Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı

ING BANK EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASINI ARALIK AYINDA GÜNCELLEDİ!

ing-banktan-emeklilere-kosulsuz-nakit-destegi-31-aralika-kadar-herkese-7-bin-500-tl-hediye-ede (2)

Yeni ayın başlaması ile birlikte emekli promosyonu kampanyasında güncellemeye gitmiş olduğunu duyuran ING Bank, yeni ödeme tutarlarına ilişkin ayrıntıları paylaştı. Banka, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alınan emekli maaşı hizmetine bağlı olarak hesaplamış olduğu yeni promosyon tutarlarını şu şekilde açıkladı:

  • SGK’dan 3 bin 500 TL’ye kadar maaş alan emeklilere: 4.500 TL
  • SGK’dan 3.500- 7.500 TL aralığında maaş alan emeklilere: 5.250 TL
  • SGK’dan 7.500- 10.000 TL aralığında maaş alan emeklilere: 6.750
  • SGK’dan 10 bin TL’nin üzerinde maaş alan emeklilere: 7.500 TL

ING BANK EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURUSU ARALIK 2022

ING Bank’tan maaş promosyonu alabilmek için bankanın mobil uygulaması, banka şubeleri veya internet bankacılığı üzerinden maaş hesabının taşınmasına yönelik talimat verilmesi gerekmektedir.