Son yıllarda bankalar arasında ciddi bir rekabet söz konusu. Pek çok banka müşterileri kendi cephesine çekmek istediği için kredi sürecinde oldukça cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pek çok vatandaş ise kredi süreci içerisinde faizsiz kredi imkanlarını araştırmaya devam ediyor. Faizsiz kredi kampanyasını zaman zaman başlatan bankalar ise vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyorlar.

Son zamanlarda üst üste düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile dikkat çeken bankalardan birisi de ING Bank oldu. Hem özel hem de büyük bir banka olan ING Bank müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde tahlil ederek kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor.

ING BANK SIFIR FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINI AÇIKLADI

6-1

ING Bank son yaptığı açıklama ile birlikte yeni bir iş birliği ve kampanya hazırladığını duyurdu. Merakla beklenen anlaşma Teknosa ile imzalandı. Böylece vatandaş alışveriş yapmak ve ihtiyaçlarını karşılamak istediği takdirde sıfır faizli olarak kredi kullanabilecek.

Sıfır faizli alışveriş kampanyasının detayları da ortaya çıkmaya başladı. Uzun vadeli ödeme yapmak isteyenleri çok mutlu edecek bu kredi kampanyası 3 bin liraya 12 ay taksit imkanı sunuyor. 5 bin lira kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise daha düşük vadeyle birlikte ING Bank yine düşük faizli kredi vereceğini açıkladı.

ING BANK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI ORTAYA ÇIKTI

Sıfır faizli alışveriş kredisi çekmek isteyen vatandaşlar için sunulan küçük tutarlarda uzun ödeme vadeli seçenekle birlikte daha yüksek tutarların belirlenmesi halinde ise düşük faiz seçeneği sunulacak. Düşük faizli kredi almak isteyen vatandaşa 36 aya varan vade seçenekleri sunulacak.

ING Bank alışveriş kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşın illa ki banka müşterisi olmasına gerek yok. Bu süreçte internet üzerinden Teknosa’nın sitesinden yapılacak olan ödeme kısmından ING alışveriş kredisi seçeneği ile kolaylıkla ödeme yapılacak. Karşınıza çıkan ING Bank kredi başvurusu formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak tüm süreci tamamlayabilirsiniz.