Özellikle yaz aylarında seyahat ve konaklamalarının artış göstermesi sebebiyle bankaların çoğunlukla gerçekleştirdiği indirimli seyahat kampanyalarını mart ayından bu yana sürdürmeye devam eden TEB’in dijital bankacılık sistemi CEPTETEB, bu kampanyalar arasına bir yenisini daha ekledi. Yeni kampanyası kapsamında indirimler vaat eden CEPTETEB, müşterilerinin hem uçak biletleri alımlarında hem konaklamalarında hem de günlük araç kiralamalarında avantajlardan yararlanabilmesi için harekete geçti. 

Avantajlı kampanyaları arasına bir yenisini daha ekleyen CEPTETEB, CEPTETEB Süper isimli platform üzerinden yapılacak olan uçak bileti alışverişleri için Turna ile; konaklama alışverişleri için Otelz ile; araç kiralamalar için ise Yolcu360 ile iş birliği gerçekleştirdi. Bu iş birliklerinin sonucunda müşterilerinin platformundan yapacağı alışverişlerine indirim vaat eden CEPTETEB, her alışveriş için birbirinden farklı oranlarda indirim vereceğini duyurdu. Öte yandan CEPTETEB, tüm kampanyasına ilişkin detaylı bir açıklama gerçekleştirdi 

CEPTETEB’DEN YAPILAN ALIŞVERİŞLER YÜZE 15’E KADAR İNDİRİMLİ

indirimler-donemi-ceptetebte-basladi-ucak-bileti-ve-otel-rezervasyonlari-da-indirimlere-eklend (2)

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

Yeni kampanyasına ilişkin detaylı bir bilgilendirme gerçekleştiren CEPTETEB; CEPTETEB Süper platformundan yapılacak olan günlük araç kiralamalarında yüzde 15, tüm uçak biletlerinde ve online ödemeli otel rezervasyonlarında ise net yüzde 10 indirimli fiyatlar sunacağını duyurdu. Kampanyanın geçerlilik süresini kamuoyu ile paylaşan CEPTETEB, kampanyadan banka müşterilerinin 7 Eylül 2022 tarihi ile 4 Kasım 2022 tarihi arasında yararlanabileceğini duyurdu. Kampanya kapsamında yapılacak olan indirimlerden yararlanmak için CEPTETEB Mobil uygulaması içerisinde yer alan Cüzdan sekmesinde bulunan CEPTETEB Süper platformundan alışveriş yapmayı şart koştu. Öte yandan CEPTETEB, ödemelerin TEB ve CEPTETEB markalı tüm banka kartları ve kredi kartları ile yapılabileceğini belirtti. 

CEPTETEB, HER KAMPANYA İÇİN DETAYLARI VERDİ 

Üç yeni kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkan CEPTETEB, yaptığı duyuru ile kampanya detaylarına ilişkin bilgilendirmeyi kamuoyu ile paylaştı. CEPTETEB’ten yapılan açıklamaya göre, uçak bileti alımlarından 2.000 TL’ye kadar olan tüm harcamaların maksimum 200 TL olarak indirimli yapılabileceği öğrenildi. Bunun yanı sıra kampanya kapsamındaki otel rezervasyon indirimlerine ilişkin de açıklama gerçekleştiren CEPTETEB, kampanyanın tüm online ödemeli otel rezervasyonlarında geçerli olduğunu belirti. Öte yandan araç kiralama kampanyasının 1-29 gün arası yurt dışı ve yurt içi günlük araç kiralamalarında geçerli olduğunu belirten CEPTETEB, kampanya tutarına yalnızca günlük net araç kiralama fiyatının dahil olacağını; depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti gibi ücretlerin müşteriye ait olacağının altını çizdi.