İkinci el araç satın alacaklar buraya! QNB Finansbank'tan düşük faizli taşıt kredisi: Son dönemlerde dünyada yaşanan çip krizi gibi olaylardan dolayı sıfır araçlarda zam üstüne zam yapılmaya devam ediliyor. Sıfır araçlara yapılan zamlardan karşısında ikinci el araçlara da zam yapılıyor. Hal böyle olunca araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar biriktirmiş oldukları paranın üzerine biraz daha fazla para koyup temiz bir araç satın almak istiyorlar.

Kredi fırsatlarını araştıran vatandaşlara kolaylık olması açısından İşbilgisi haber sitesi olarak sizler için bankaların sunmuş oldukları kredi fırsatarını internet siteleri üzerinden yayınlamış oldukları kredi detayları üzerinden bilgi sahibi olarak sizlere sunuyoruz. Peki QNB Finansbank taşıt kredisi detayları neler? Hangi şartlar gerekli? Faiz oranı ve vade süresi ne kadar? İşte tüm detaylar..

QNB FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI

Standart Taşıt Kredisi’ni binek ve hafif ticari araçlar için bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi konusu araç teminat olarak gösterilebilecektir. Sıfır araçlar ile 5 yaşa kadar olan ikinci el araçlarda 48 ay vade fırsatı sunulurken 6-8 yaş arası araçlarda ise araç yaşının vade ile toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde ödeme planı banka tarafından oluşturulacaktır. Ayrıca ikinci el araçlarda fatura tutarı yerine aracın kasko değeri dikkate alınmaktadır. 

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Taşıt kredi faiz oranları kısmına bakıldığında vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. Faiz oranı yüzde 2,97 olarak hesaplanmaktadır. Ayrıca kredi tahsis ücreti de alınmaktadır. Bankanın internet sitesi üzerinden sunmuş olduğu kredi hesaplama aracını kullanarak 150 bin TL'lik taşıt kredisi için sunulan fırsatları sizler için belirledik. İşte o tablo;

Bankanın internet sitesi üzerinden yapılan bu taşıt kredisi hesaplama sistemi üzerinden 150 bin TL'lik taşıt kredisi için faiz oranı yüzde 2,97 olarak belirlenmiştir. Vadesi ise 48 aydır. Böylece aylık ödenecek taksit tutarı ise 6.740,38 TL olarak hesaplanmaktadır.