Türkiye'de vatandaşlara kamu bankaları tarafından destek kredisi verilme süreci devam ediyor. İhtiyaçlarını karşılamak için ek kaynak arayışında olan vatandaşlar uygun imkanlarla Vakıfbank'tan kredi kullanabiliyorlar. Bu şekilde sarsılan bütçeler hem toparlanma fırsatı elde ediyor hem de vatandaşlar acil ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Vakıfbank detsek kredisi şartları nelerdir?

VAKIFBANK 10.000 TL DESTEK KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İhtiyaçları için alışveriş yapan vatandaşlar bazı şartlar yerine getirildiğinden Vakıfbank tarafından finansman desteği görüyorlar. Bu destek kredisi ile ağır faiz yükünün altına girmeden Vakıfbank müşterileri finansal sorunlarına çözüm üretebiliyorlar. Alışverişlerde geçerli olan bu destek kredisi ile yerli üretim yapar firmalar da desteklenmiş oluyor. Hem yerli üretim yapan hem de Vakıfbank ile anlaşması olan firmalarda yapılacak olan alışverişler için kredi imkanı sağlanıyor. Piyasa faizlerinin oldukça altında olan bu kredi ile müşteriler kolay bir şekilde alışveriş yapabiliyorlar. Cep telefonu, bilgisayar ve tablet alışverişleri bu kredi kapsamında değerlendirilmiyor.

10.000 TL DESTEK KREDİSİ MALİYET TABLOSU!

Vakıfbank'tan 10.000 TL destek kredisi kullanan müşterilere 36 aya kadar vade uygulanıyor. Bu krediyi çeken müşteriler eğer alışveriş yapılan firma Vakıfbank ile anlaşmalıysa aylık 1,09 kredi faizi ödüyorlar. 10.000 TL karşılığında müşteriler bankaya her ay 350 TL kredi taksiti öderler. İlgili firmanın Vakıfbank ile anlaşması yoksa kredinin faizi yüzde 1,62 oluyor. Bu müşteriler ise 36 ay vadeli 10.000 TL kredilerde bankaya 389 TL kredi taksiti ödüyorlar.DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank 10.000 TL destek kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler alışverişlerini gösteren fatura veya proforma ile Vakıfbank şubelerine giderek kredi başvurularını yapabiliyorlar. Kredi başvurusunun onaylanması durumunda alışveriş karşılığı olan miktar ilgili firmanın hesabına müşteri adına aktarılıyor. Müşteri ise yalnızca bankaya borçlu oluyor. Alışveriş yapılan firma ile müşterinin finansal bir alacak-verecek konusu kalmıyor.


isbilgisi.com