QNB Finansbank çatısı altında dijital bankacılık hizmetleri sunan Enpara, özellikle son dönemlerde vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik avantalı faiz oranları, masrafsız ve kolay bankacılık hizmetleriyle ihtiyaç kredisi desteği sağlamaya devam ediyor. 

Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

Şubesiz birçok bankacılık işleminin kolayca gerçekleştirilmesine olanak veren Enpara, ihtiyaç kredilerinde ise düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçeneklerini bir arada sunuyor. Nakde ihtiyacı olanların güvenle tercih edebilecekleri Enpara İhtiyaç Kredisi ile herhangi bir masraf ödemeden de kredi alınabilecek. 

MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI!

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi ile dosya masrafsız olarak uygun faiz ve geri ödeme planlarıyla vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Kolayca Enpara dijital kanalları üzerinden kredi başvurusunda bulunarak kredi kullanımına da olanak sağlanmaktadır. 

Belirli vadelerle aylık eşit taksitler halinde ödenen bireysel kredi kapsamında herhangi bir dosya masrafı alınmamaktadır. Kredi kapsamında hiçbir masraf, ücret veya komisyon alınmamaktadır. Ayrıca sahip olduğu avantajlı faiz oranlar ve toptan maliyet oranlarını inceleyerek ihtiyacınız olan miktarda kredinin tüm detaylarını da görüntüleme olanakları sağlıyor. 

100.000 TL’YE KADAR MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ 

ihtiyac-kredisinde-dosya-masrafini-kaldirdi-nakde-sikisanlara-enparadan-avantajli-ihtiyac-kred (2)

Enpara ihtiyaç kredisinden hiçbir masraf, ücret ya da komisyon kullanmadan 1.000 TL ile 100.000 TL arsında vatandaşların nakit ihtiyaçları için kredi almaları sağlanıyor. Üstelik 36 aya varan vade seçenekleri de kredi kapsamında uygulanmaya devam ediyor. 

Avantajlı faiz oranlarına yer verilen kredi anında dijital kanallar üzerinden talep edilebilecek. Kredi miktarına gör ayrıca kredinin vadesinden önce kapatılması, taksitlerinin erken ödemesi ya da toplu olarak yapılması mümkündür. Bu kapsamda faiz indiriminden de yararlanma imkanı sunulmaktadır. 

KEFİLSİZ, TEMİNATSIZ, MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ  

Enpara ihtiyaç kredisi hiçbir masraf, ücret ve komisyon alınmamasının yanı sıra kredi başvurunda sırasında ayrıca herhangi bir belge, kefil ya da teminat da istenmemektedir. Uygun faiz oranlarıyla ve geri ödeme seçenekleriyle kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.