İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor - Vatandaşlar nakit para ihtiyaçları nedeni ile bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına yönelirken Akbank müşterilerine yeni kredi kampanyasını duyurdu. 

Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar

Açıklanan kampanya ile ilk kez Akbanklı olan kişilere yönelik sıfır faizli taksitli nakit avans verileceği ilan edildi. Kampanyadan yararlanmak istiyorum diyen kişilerin ilk kez Akbank müşterisi olması ve şubeden değil Akbank internet şubesi üzerinden uzaktan müşteri edinimi ile başvuru yapmaları şartı aranacak. 

AKBANK 15.000 TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Akbank tarafından yapılan açıklamada "Mobilden Akbanklı olanlara özel 15.000 TL’ye varan %0 faizli Taksitli Avans! Hemen mobilden Akbanklı ol, kredi kartına başvur. 15.000TL’ye varan %0 Faizli Taksitli Avansını 6 ay vadeye kadar ücretsiz kullan" denilerek kampanyanın şartları açıklandı. 

Kampanyadan 13.06.2023 – 31.08.2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.

Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 25.09.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir.

25.09.2023 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 30.09.2023 tarihine kadar faydalanabilecektir.

Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir.

Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 15.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır.

akbank kampanya

Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilecekler. Kredi kartı onayı alan kişilere sıfır faizli taksitli nakit avans tanımlaması 2 iş günü içerisinde yapılacak. İsteyen Axess kredi kartı sahipleri bu haklarını kullanabilecekler.