Ana Sayfa TEKNOLOJİ Hızlı Şarj Teknolojisi Başarılı Olacak

Hızlı Şarj Teknolojisi Başarılı Olacak

Hızlı şarj teknolojisine güvenen Huawei oldukça iddialı.

6
0
Paylaş

Huawei 11 Nisanda yeni 40 volt hızlı şarj teknolojisini satışa sunacağını duyurmuştu. Çinli şirket her geçen gün büyümeye devam ediyor bu sayede 40 volt hızlı şarj teknolojisi hakkında açıklamalarda bulunan departman yardımcısı Li Xiaolong, konuşulan teknoloji ile birlikte 15 Apple MacBook Pro şarj edilebileceğini duyurdu ve o 1 Nisan’dan itibaren kullanıcıların bu teknolojiyi test edeceklerini açıkladı.

Ortaya çıkan testlerin sonucuna göre 40 volt hızlı şarj desteklemesi de olacak. Bu teknolojinin 40 volt hızlı şarj teknolojisi şu anki güç kaynağı ile karşılaştırıldığı zaman yüzde yirmi daha yüksek potansiyele sahip Hacım konusunda yüzde 9 daha düşük sayısı %10 oranında daha az bu teknoloji ile birlikte 400 batarya seri bağlanması durumunda 3 adet yüzde 20 aynı anda şarj etmek mümkün olacak.

Huawei hızlı şarj teknolojisi yalnızca birkaç gün içerisinde bizlerle paylaşılacak ve nasıl olduğunu tespit edip göreceğiz. Şirket yetkilileri hızlı şarj teknolojisi her alanına kullanılacağını ve ortaya çıkan test sonuçlarını oldukça başarılı olduğunu düşünüyor. Huawei akıllı telefon piyasasında hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Şirket 2017 yılındaki büyümüştü 2018 yılında da sürdürmüş ve ezeli rakibi Samsung’u yakalamak için çalışmalara devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here