Hepsiburada Efsane 5 Kasım İndirimleri Ne Zaman Saat Kaçta Başlayacak, Hangi Ürünlerde Yüzde 70 İndirim Yapılacak?

Hepsiburada 5 Kasım 2020 Perşembe gününü de Hepsiburada Efsane Kasım İndirimleri günü ilan etti. Türkiye'nin en çok bilinen alışveriş sitelerinden birisi olan Hepsiburada bazı dönemlerde büyük indirimler yaparak yeni müşterilere ulaşma politikasını uyguluyor. Özel indirim günlerinde Hepsiburada üzerinden binlerce ürün neredeyse yarı fiyatına müşterilere satılıyor5 Kasım Hepsiburada indirimleri neler olacak, hangi ürünler indirimli fiyatlarla satılacak?

GÜNDEM 05.11.2020 - 11:50 05.11.2020 - 11:50

Türkiye'de alışveriş sitesi denilince vatandaşların aklına gelen ilk üç siteden birisi olan Hepsiburada yine büyük indirimlerle ses getirecek. Bazı ayların bazı günlerinde büyük indirimler yaparak müşterilere avantajlı imkanlar sunan Hepsiburada Kasım ayının indirim günü olarak 5 Kasım'ı belirledi. Hepsiburada Efsane Kasım İndirimleri ile5 Kasım'da binlerce üründe çok büyük indirimler olacak. Hepsiburada Kasım indirimleri nelerdir?

HEPSİBURADA EFSANE KASIM İNDİRİMLERİ!

Hepsiburada tarafından yapılan açıklanamaya göre Hepsiburada Efsane Kasım İndirimleri kapsamında teknolojik aletler, mutfak ürünleri, giyim, gıda, telefon, televizyon, bilgisayar, kozmetik, kitap, oyuncak, kırtasiye ve çok sayıda kategoride yılın indirimleri yapılacak. Bu indirimlerden yararlanmak isteyenler şimdiden heyecanlı bir bekleyişe başladılar.

HEPSİBURADA EFSANE KASIM İNDİRİMLERİ 5 KASIM'DA SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Hepsiburada Efsane Kasım İndirimleri ile alakalı oalrak yapılan kamuoyu bilgilendirmesine göre indirimleri 5 kasım saat 21:00'da başlayacak. Hepsiburada üyeleri bu indirimlerin tamamından yararlanabilecekler. Stoklarla sınırlı olacak indirimler için yoğun bir talep gösterilmesi bekleniyor.

EFSANE KASIM İNDİRİMLERİNDE HANGİ ÜRÜNLER İNDİRİME GİRECEK?

Hepsiburada 5 Kasım 2020 indirimlerinin neler olduğunu merak eden vatandaşlar şimdiden Hepsiburada üzerinden satışa giren ürünleri favori listelerine alıyorlar. Bu şekilde indirimler devreye girdiğinde hangi ürünleri kaç TL'ye satın alabilecekleri kolay bir şekilde görebilecekler. Avantajlı bir şekilde alışveriş yapıp yüzde 70'e varan indirimlerden yararlanmak isteyen Hepsiburada üyeleri alışveriş listelerini şimdiden doldurmaya başladılar.

Edinilen bilgilere göre Hepsiburada üzerinden yapılacak indirimlerin çok kullanılan ürünler üzerinde daha çok olacak. Özellikle telefonlarda, bilgisayarlarda, oyun konsollarında, küçük ev aletlerinde indirim oranları çok daha yüksek olacak.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@