Yalnızca internet üzerinden hizmet veren, geniş hizmet ağı sebebi ile Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan HepsiBurada, kariyer sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarda 35 kadroda farklı başvuru şartları ile alım yapacağını açıkladı.

Araçlı Kurye

Bu kadroda çalışacak adayların şartları; en az lise mevzunu, kendisine ait ticari aracıyla çalışabilecek (Renault Kangoo, Fiat Doblo, Renault Traffic, Fiat Fiorina vb.), SRC 4 belge sahibi ya da başvurunu yapmış, B ehliyeti olan, Psikoteknik test belgesine sahip olmalıdırlar. Erkek adaylar askerlik hizmetini yapmış veya 2 sene tescilli olmalıdırlar.

Tamir Onarım Teknikeri

İlgili kadroda başvuru şartları; Vardiya çalışmada engeli olmayan ve vardiyalı çalışabilecek, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu Yakası’nda (Tuzla-Pendik-Kartal) ikamet eden, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullan, Teknik/Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu, Elektrik veya Makine Bölümlerinden mezun, en az 2 yıl teknikerlik tecrübesi olan, MS Oficee programlarını aktif olarak kullanan kişiler aranmaktadır.

Mağaza Sorumlusu

Perakende sektöründe en az yıl 2 yıl Mağaza Yöneticiliği deneyimine sahip, MS Office programlarına hâkim, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Edirne, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla illerinde istihdam edilecek olup adayların tercihen ön lisans mezunu, esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, organizasyon, takip ve iletişim becerileri gelişmiş, olması istenmektedir.

İdari İşler Uzman Yardımcısı

Adayların bu pozisyon için; aktif araç kullanabilen ve tercihen SRC 4 belgesi olan, şehir dışı seyahat engeli olmayan, ön lisans veya lisans programlarından mezun, minimum 2 yıl benzer pozisyonlarda deneyimi olan, ileri düzeyde MS Office (özellikle Excel), erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden olması gerekmektedir.

HepsiBurada personel alımları için: https://bit.ly/3eOgHdt