Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki büyük depremin ardından kurucusu olduğu AHBAP derneği ile ilk günden bu yana birçok yardım toplayan ve bu yardımları deprem bölgesindeki depremzede vatandaşlar için harcayan Haluk Levent uzun süredir gündemden düşmeyen  isimler arasında yer alıyor. 

Kurucusu olduğu AHBAP derneği ile birlikte depremin ilk gününden bu yana birço kdestek sağlamayı başaran Haluk Levent son olarak Kızılay'ın kendisine çadır sattığını dile getirmiş ve gündeme bomba gibi düşmüştü. Hemen ardından birçok tartışma gündeme gelirken Haluk Levent bu süreç içerisinde kendisine yapılan yorumlara da cevap vermişti. 

Faturalarda yeni nesil ödeme sistemine geçiliyor! Faturalarda yeni nesil ödeme sistemine geçiliyor!

HALUK LEVENT'TEN 'YORULDUM' AÇIKLAMASI

Son açıklamasında çok yorulduğundan bahseden Haluk Levent "Herkese kendimizi anlatmaya çalışmaktan yoruldum. Bundan sonra tüm açıklamalar Ahbap Derneği Yönetim Kurulu tarafından ahbap hesabından yapılacaktır. Hiç sağlıklı bir dönemden geçmiyorum" dedi. Milyonlarca kişi AHBAP derneğine yardım gönderirken belli bir kısımın hedefinde ise Haluk Levent olmuştu.

Haluk Levent kendisine 'ne yaptın' diyenler için dikkat çekici bir açıklamada bulundu. Açıklamasında "Bizlerden hesap isteyen 'ne yaptın açıklasana' diyen Twitter'daki hesaplara şunu söyleyeyim. Bizler 24 Mart'ta ilk denetim raporunu açıklayacağız. Sizin savunduğunuz dernek ya da kurumların da 24 Mart'ta denetim raporunu açıklamalarını ısrarla istemenizi öneriyorum" dedi.

24 MARTTA AÇIKLANACAK!

yardimlariyla-gundemden-dusmeyen-haluk-levent-ten-15666333_2176_m

Şimdiye dek hakkında yapılan her türlü yorume cevap verdiğini ve bu nedenle işlerine odaklanamadığını belirten Haluk Levent açıklamasında "Ve ben Haluk Levent olarak bu kadar açıklama yapmaya çalışmaktan, herkese kendimizi anlatmaya çalışmaktan yoruldum. Bundan sonra tüm açıklamalar Ahbap Derneği Yönetim Kurulu tarafından ahbap hesabından yapılacaktır. Ben sahada işimin başında olacağım. Bilginize..." ifadelerini kullandı.