Kahramanmarai merkezli meydana gelen iki büyük yıkımın ardından AHBAP Derneği ile depremin ilk gününden bu yana deprem bölgesinde elindeki tüm şartları kullanarak yardım etmeye çalışan AHBAP yeni bir girişimini daha duyurdu. AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent öğrencilere burs sağlanacağını belirtti. 

AHBAP'TAN ÖĞRENCİLERE DESTEK DUYURUSU!

Kurucusu olduğu AHBAP derneği ile depremde ailelerini kaybeden öğrencilere burs verileceğini açıkladı. Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Haluk Levent son açıklaması ile yeniden merak konusu oldu. Ebeveynlerini kaybeden depremzede öğrencilerin yararlanabileceği burs hakkında bilgi verdi.

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

AHBAP'a da depremzede vatandaşlar için birçok yardım sağlanırken bugün Twitter hesabından açıklamada bulunan Haluk Levent gündemle ilgili yeni bir açıklama yaptı. Haluk Levent Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada AHBAP'ın ebeveynlerini kaybeden öğrencilere her ay 1 yıl geçerli olmak üzere 5 bin TL sağlanacağını belirtti.

AHBAP ÖĞRENCİ DESTEĞİNDEN NASIL YARARLANILIR?

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Haluk Levent kurucusu olduğu AHBAP ile deprem bölgesine ve depremzedelere birçok destek sağlamaya devam ederken Twitter açıklaması şu şekilde yer aldı;

twitter

“Depremde ebeveyn kaybı yaşayan üniversite öğrencisi tüm gençlerimize 1 yıl süreli aylık 5 bin lira burs verme kararı aldık. Bu konu ile ilgili burs başvurusu en yakın zamanda Ahbap.org sitesinden yayınlanacaktır.”