Akaryakıt fiyatları ve diğer alanlarda artan maliyetler, birçok sektörde yüksek oranlı zamların duyurulmasına sebep oldu. Söz konusu zamlardan ötürü temel gıda ihtiyaçlarına dahi kısıtlı çerçevede erişim sağlayabilen tüketiciler, sosyal çevrelerinden iyice uzaklaştı. Sosyal yaşamlarını karşılayacak maddi olanakları dip seviyelere indiği için evden işe işten eve bir hayat sürmeye başlayan vatandaşlar, ekonomik sıkıntılardan ötürü psikolojik olarak da baskı hissetmeye başladı.

Uzun süredir sosyal aktivitelere bütçe ayırmayan tüketiciler için Halkbank’tan yeni bir kampanya haberi geldi. Sosyalleşmenin de bir ihtiyaç olduğunu savunan kamu bankası, bu kapsamda genç müşterileri için geliştirmiş olduğu yeni kampanyasına ilişkin detayları paylaştı. 

HALKBANK İNDİRİMLİ SİNEMA BİLETİ KAMPANYASI ARALIK 2022

halkbanktan-sanata-destek-31-aralik-tarihine-kadar-sinema-biletleri-yuzde-50-indirimli

Bankacılık sektörünün önemli kurumlarından birisi olan ve devlete bağlı olarak hizmet veriyor olmasının kazandırdığı ayrıcalık ile tüketiciler için oldukça avantajlı kampanyalar geliştiren Halkbank, aralık ayı kampanyaları duyurdu. Bu kapsamda genç müşterilerini de unutmadığını belirten kamu bankası, Paraf Genç kredi kartı ile yapılacak olan sinema bileti harcamalarına indirim tanımlayacağını bildirdi. 

Halkbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre 31 Aralık tarihine kadar Paraf Genç kredi kartı aracılığı ile yurt içici 50 TL ve üzeri tutarlarda yapılan tüm sinema biletlerine yüzde 50, toplamda ise 100 TL tutarında indirim tanımlanacağı bilgisi kaydedildi. 

HALKBANK İNDİRİMLİ SİNEMA BİLETİ KAMPANYASI AYRINTILARI

50 TL ve üzeri tutarları sinema biletlerine yüzde 50 toplamda ise 100 TL değerinde indirim tanımlanacağını belirten kamu bankası Halkbank, söz konusu kampanya için bir başvuru yapılmasına gerek olmadığını belirtti. 

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Söz konusu kampanyanın sağlamış olduğu indirim avantajından yararlanılabilmesi için 50 TL ve üzeri tutarlarda sinema bileti harcamasının yapılmasının yeterli olduğu ifade eden kamu bankası, iptal edilen harcamaların indirimin geri alınmasına sebep olacağını bildirdi. Banka, kampanyadan yalnızca Paraf Genç kart kullanıcılarının yararlanabileceğini vurguladı.