Halkbank'tan kart sahiplerine güzel haber! O harcamalarda 200 TL hediye: Halkbank internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu kampanyasında market alışverişlerinde 200 TL Parafpara hediye edeceğini duyurdu. 

1 Mart tarihinde başlayan bu kampanya için son tarih ise 19 Mart tarihi olarak belirlenmiştir. Para ile yurt içindea yapılan market alışverişlerde POS'lardan peşin olarak ödenen tutarlarda 350 TL ve üzeri ilk harcamadan sonraki her 350 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL olmak üzere toplamda 200 TL Parafpara hediye edilecektir. Peki bu kampanyanın detayları neler? 

MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASININ DETAYLARI 

Kampanyaya katılım sağlamak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Heme nKatıl seçeneğinin tıklanması gerekmektedir. Bununla birlikte yurt içinden ÖDÜL yazıp 3404'e gönderilmesi gerekmektedir. 

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri söz konusu kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir. Bununla birlikte en fazla 200 TL Parafpara kazanılabilir. Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların yalnızca ilk kampanya dahildir.

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

KAMPANYAYA DAHİL OLAN KARTLAR

Halkbank tarafından sunulan bu kampanyaya dahil olan kartlar şunlardır; Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal PO

Kampanyaya dahi olmayan kartlar ise Parafree, Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.