Halkbank'tan Düşük Faizli 180 Ay Vadeli Yeni Konut Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de koronavirüs süreci normalleşme dönemine geçiş yaparken konut fiyatlarında yaşanan düşüş nedeniyle konut satışları artmaya başladı. Vatandaşlar düşen fiyatlardan yararlanmak isterken bankaların konut kredilerini araştırmaya başladılar. En avantajlı konut kredisi veren bankalardan birisi de Halkbank oldu. Halkbank yüzde 0,79 faizle 180 ay vadeli konut kredisi kampanyasını açıkladı.

KREDİ 26.05.2020 - 20:55 26.05.2020 - 20:55

Türkiye'de koronavirüs sürecinde normalleşme dönemine geçiş yapılıyor. Hayatın eski normal akışına geri dönülürken özellikle inşaat sektöründe yaşanan krizden dolayı konut fiyatlarında ciddi bir düşüş meydana geldi.

Konut fiyatlarının düşmesi nedeniyle vatandaşlar konut sahibi olmak için kredi seçeneklerini araştırmaya başladılar. Her banka çeşitli şartlarda vatandaşlara konut kredisi imkanı tanırken en avantajlı kredi seçeneğini müşterilerine sunan bankalardan birisi de Halkbank oldu.

YÜZDE 0,79 FAİZLE KONUT KREDİSİ

Merkez Bankası'nın faiz indirimlerini konut kredilerine yansıtan Halkbank uygun faizle konut kredisi sağlamaya başladı. Halkbank tarafından son olarak açıklanan konut kredisi kampayasına göre vatandaşlara yüzde 0,79 faizle konut kredisi veriyor.

180 AY VADE SEÇENEĞİ

Yüzde 0,79 faizle 180 ay vadeye kadar konut kredisi veren Halkbank son günlerde yoğun bir talep görmeye başladı. Vatandaşların kredi başvurularını çok kısa sürede sonuçlandırıp konut sahibi olmalarını sağlayan Halkbank, bu başvuruları internet bankacılığı, mobil bankacılık ve şubeler aracılığı ile kabul edilyor.

Halkbank'ın son konut kredisi kampanyasından yararlanarak 180 ay vadeli 250.000 TL kredi çeken vatandaşlara yüzde 0,79 faiz uygulanıyor. Yapılan hesaplamaya göre bu kredi karşılığında vatandaşlar aylık olarak 3.232 TL ödeme yapacaklar. Kredi sonunda ise toplam ödedikleri para 387.864 TL olacak.

isbilgisi.com