Halkbank'tan Çıldırtacak Destek Kredisi Kampanyası! Yüzde 0,38 Faizle 25.000 TL Kredi Kullan 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!

Türkiye'de koronavirüs sürecinde kamu bankalarından vatandaşlara verilmeye başlanan destek kredilerine Halkbank yeni bir kredi kampanyası ile devam ediyor. Bankacılık sektöründe şu anda görülemeyecek derecede düşük bir faiz oranı olan yüzde 0,38 ile verilen bu destek kredisi müşterilere 6 ay erteleme imkanı ile kullandırılıyor. Halkbank destek kredisi avantajlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar başvuru şartlarını araştırmaya başladılar. Halkbank destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

KREDİ 12.11.2020 - 16:53 12.11.2020 - 16:53

Türkiye'de koronavirüs sürecinde vatandaşların bütçeleri sarsılınca kamu bankaları devreye girerek çok sayıda destek kredi kampanyası düzenlediler. Bu şekilde vatandaşların acil nakit ihtiyaçları giderilirken ekonomik bozulmanın çok daha şiddetli olmasının da önüne geçildi. Çok sayıda destek kredisi kampanyası sonlanırken Halkbank bir sürpriz yaparak yeni destek kredisi kampanyasını oldukça düşük bri faizle duyurdu.

Halkbank tarafından açıklanan yeni esnaf destek kredisi kampanyası kapsamında müşteriler aylık yüzde 0,38 gibi düşük bir faizle finansal problemlerine çözüm üretebiliyorlar. Bu faiz oranı şu anda tüm bankalarda verilen krediler için uygulanan en düşük oran oldu. Halkbank esnaf destek kredisi kullanan müşteriler yıllık yüzde 4,5 faiz ödeyecekler. Enflasyonun yüzde 12'leri fırladığı bir ekonomik ortamda kaçırılmayacak avantajı müşterilerine sunan Halkbank kredi taleplerine yetişemez hale geldi. Peki Halkbank esnaf destek paketi nedir? Halkbank esnaf destek kredisi nasıl kullanılır?

HALKBANK ESNAF DESTEK KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU!

Halkbank tarafından esnaf müştrerilere sunulan bu destek kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 25.000 TL'ye kadar kredi çekebiliyorlar. Bu krediler için Halkbank 36 aya kadar vade imkanı sunuyor. Ayrıca isteyen müşteriler de ekstra bir maliyetle karşılaşmadan 6 ay geri ödemesiz dönem imkanından yararlanabiliyorlar. Aylık yüzde 0,38 faiz ile verilen bu destek kredisi için şartları uyan tüm müşterilere anında kredi onayı veriliyor.

BAŞVURU İÇİN HANGİ BELGELER İSTENMEKTEDİR?

Halkbank esnaf kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler nüfus cüzdanı ve vergi levhası ile başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Esnaf olduklarına dair diğer belgeler müşterilerden talep edilmiyor. Kurulan sistem gereği bu belgelere Halkbank esnaf odaları aracılığı ile anında ulaşabiliyor. Bu şekilde iş yükü de azaldığından kredi başvurularına kısa sürede cevap veriliyor.

HALKBANK ESNAF DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank tarafından müşterilere yüzde 0,38 faizle verilen esnaf destek kredisi için başvurular banka şubelerinden yapılmaktadır. Banka şubeleri haricinde bu başvurular kabul edilmemektedir. Belge isteneceği için müşterilerin direkt olarak şubelere gitmeleri gerekmektedir.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@