Kamu bankalarından biri olan Halk Bank hızlı kredi kampanyası fırsatını açıkladı. Kampanya 36 ay vade fırsatı ile 50.000 TL’ ye kadar kredi sunulacağı bildirildi. Ayrıca kampanyadan faydalanmak için Halk Bank Sms kanalı, internet şubesi, müşteri hizmetleri, resmi internet sayfası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz kimlik kartınızla Halk Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

HALKBANK’ DAN HIZLI KREDİ KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI;

Ayrıca kampanyadan faydalanmak için Halk Bank Sms kanalı, internet şubesi, müşteri hizmetleri, resmi internet sayfası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz kimlik kartınızla Halk Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Onaylanan başvurularınız size bildirilecek ve yine isterseniz hesabınızdan, internet bankacılığı kanalı ile anında kullanabileceksiniz.

HALKBANK’DAN HIZLI KREDİ KAMPANYASI BİLİNMESİ GEREKENLER;

Halk Bank hızlı kredi kampanyası fırsatını açıkladı. Kampanya 36 ay vade fırsatı ile 1000 TL ile 50.000 TL’ ye kadar kredi sunulacağı bildirildi. Ayrıca kampanyadan faydalanmak için şubeye gitmeniz gerekmemektedir. Kredi başvurunuz aynı gün sonuçlanmaktadır. Sonucunuz size sms ile bildirilecektir. Başvurunuzda istediğiniz zaman internet şubesi üzerinden veya mobil uygulamanız üzerinden takip edebilirsiniz. Kredi taksitleriniz ile ilgili vadesiz hesabınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu durum sizin için taksitlerinizin gecikmeden düzenli ödenmesini sağlar. Hayat sigortası uygulaması zorunlu değildir dilerseniz yaptırabilirsiniz. Ayrıca kredi borcu ödemelerinizle ilgili ara bir ödeme yapmak isterseniz şubelerden anında gerçekleştirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.