Şubat ayının sonuna gelirken bankalar kampanyalarını duyurmaya devam ederken banka kampanyaları aynı zamanda müşterilerin alışverişlerini çok daha fırsatlı hale getiriyor. Müşterilerini memnun etmek isteyen bankalar vatandaşlar için farklı kampanyalar düzenlemeye devam ederken banka kampanyaları oldukça dikkat çekiyor.

Müşterilerinin yüzünü gülümsetmek isteyen bankalar tarafından kampanya duyuruları yapılmaya devam ederken Halkbank açıkladı. Kampanya duyurusunda bulunan Halkbank müşterilerinin yüzünü güldüren kampanya duyurusunda detaylardan bahsetti. Resmi internet sitesi üzerinden kampanya duyurusunda bulunan Halkbank detayları verdi. 

PARAFKART SAHİPLER YAŞADI!

Parafkart sahipleri için geçerli kampanyanın detayları merak edildi. Resmi internet sitesi üzerinden kampanya duyurularına devam eden Paraf kart sahipleri için 5.000 TL için 400 TL, 10.000 TL için 1.000 TL, 15.000 TL için 1.500 TL ve 20.000 TL için 2.000 TL ParafPara verileceğinin duyurusu yapıldı. Detaylar Halkbank müşterileri tarafından oldukça merak edildi. 

Resmi internet sitesi üzerinden kampanya duyurusunu gerçekleştiren Halkbank kampanyadan ''Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce anahtar kelimeyi yazıp boşluk bırakarak katılmak istediğiniz kredi kartınızın son altı hanesi ile birlikte 3404’e SMS (KKTC için 3444’e) gönderilmesi gereklidir. Örneğin; tercihiniz 5.000 TL harcama sözüne 400 TL ParafPara ise “5000 123456” yazıp 3404’e SMS göndermeniz gerekmektedir (SMS içeriğindeki 123456 olan kredi kartı son 6 hanesi örnek olarak verilmiştir. Katılmak istediğiniz kredi kartınıza ait bilgileri SMS içeriğine yazmanız gerekmektedir)'' ifadeleri ile bahsetti. 

Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

HALKBANK DUYURDU!

Halkbank kampanyasının detayları resmi internet sitesinde yer alırken ifadeler şu şekilde yer aldı;

 • Kampanyadan kazanılacak ParafPara tutarı 5.000 TL için 400 TL, 10.000 TL için 1.000 TL, 15.000 TL için 1.500 TL ve 20.000 TL için 2.000 TL ParafParadır. Müşteri sözlerden sadece birini seçerek kampanyaya katılabilir.
 • Kazanılacak ParafPara tutarı 12 ekstre dönemi boyunca her ekstre döneminde verilen harcama sözü kadar alışveriş yapılması karşılığında peşinen ve tek seferde olmak üzere kayıt yapılan karta yüklenir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Paraf Mobil’den katılım alınmayacaktır.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesiyle sağlanır.
 • Kampanyaya sadece bireysel asıl Paraf ve Parafly kredi kartları katılabilir/söz verebilir. Halkcardlar, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar katılamaz/söz veremez.
 • Söz verilecek kredi kartının açık ve kullanabilir kart olması gerekmektedir. Söz verilen kartın kapanması durumunda anında, vade tarihinin geçmesi durumunda o kart ile alışveriş yapılamayacağından verilen söz tutulamayacaktır.
 • Dönemsel gecikmeye girmemiş kartlar için kampanya başvurusu alınabilir.
 • Kampanya kayıttan sonraki ilk ekstre kesimi ile başlar ve 12 ekstre dönemini kapsar. Örneğin; 15 Şubat’ta kampanyaya katılan bir müşterinin
 • ilk ekstresi 20 Şubat’ta kesiliyor ise 21 Şubat itibari ile yaptığı alışverişler harcama sözü tutarına dahil olur.
 • Müşteriler kampanyaya sadece asıl kredi kartıyla kayıt olabilir. Birden fazla asıl kartı için söz verebilir, ancak aynı asıl kart ile birden fazla harcama sözü verilemez.