Ülkemizin kamu bankalarından biri olan Halkbank vatandaşın yanında olmaya destek olmaya devam ederken birbirinden farklı kredi kampanyasına yenisini ekledi Halkbank Vefa kredisi ismiyle yeni kredi kampanyasını duyurdu. Duyurmuş olduğu kredi kampanyası aziz şehitlerimizin aileleri ve şanlı gazilerimize yöneliktir. Şehit aileleri ve gazilerimize vefa ihtiyaç destek kampanyası kapsamında 100.000 TL’ ye kadar kredi sunup 36 ay vade ile ödeme imkanı sunmaktadır.

Kamu Bankalarımızdan Olan Halkbank’ ın Başlattığı Vefa İhtiyaç Destek Kredisi Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Halk Bankın başlattığı vefa ihtiyaç destek kredisi fırsatlarından şehit aileleri yani şehit yakını olduğuna dair ellerinde belge bulunanlar (anne-babası, eşi ve 18 yaşını doldurmuş çocukları) gazilerimiz ve malulen gazi olmuşlar yani gazi olduğuna dair belgesi olanlar yararlanabilmektedir. İstenilen belgeyi bankaya ibraz ettirdikten sonra; Şehit aileleri ve gazilerimize vefa ihtiyaç destek kampanyası kapsamında 100.000 TL’ ye kadar kredi sunup 36 ay vade ile ödeme imkanı sunmaktadır.

Halkbank’ ın başlattığı bu vefa ihtiyaç destek kredisi ile yüzde 1.68 faiz tutarıyla 100.000 TL’ ye kadar kredi kullanabilir, 36 ay vadeli ödeme imkanıyla ayda 3.933 TL ödeme yaparak vefa destek kredisinden yararlanabilirsiniz.

Başvurular sadece elden ve direk şubeler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Senelik maliyet tutarları; yıllık faiz oranları dosya masrafı ve dahil edilen vergiler hep birlikte hesaplanmaktadır. Halk bank kendisinde sunmuş olduğu kampanya koşullarını ve kullanım şeklini saklı tutar.

Vefa ihtiyaç destek kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için Halkbank’ın resmi internet sayfasını ziyaret edebilir, müşteri iletişim merkezlerini arayabilirsiniz.