Halkbank Araç Alma İsteyenlere 20 Dakikada Kredi Veriyor! Düşük Faizli Araç Kredisini Şimdi Alın 3 Ay Sonra Ödeyin!

Halkbank hazırlamış olduğu yeni kredi kampanyası ile araç alacakların yüzünü güldürdü. Sadece 20 dakikada düşük faizli araç kredisini şimdi alın ödemeleri öteleyin ve 3 ay sonra ödemeye başlayın.

KREDİ 14.08.2021 - 09:30 14.08.2021 - 09:30

Pandemi döneminde otomobil sektörü ciddi yaralar aldı. Üretimin durması ve yeteri kadar üretimin yapılamamış olması bu süreçte sıfır araçların fiyatının yükselmesine neden oldu. Döviz kurunda meydana gelen artış da araba fiyatlarının hızla yükselmesine neden oldu. Bunun üzerine vatandaş sıfır araçtan ümidi kesince hemen ikinci el otomobil piyasasına yöneldi ancak orada da durum pek farklı değil. İkinci el araçların da sıfır otomobillerle yarışır duruma gelmesinin ardından tartışmalar başladı.

Bugün Resmi Gazete’de yayınlanarak hayata geçen ÖTV düzenlemesi sonrasında araç almak için uygun zamanı bekleyen vatandaşın adeta gözleri parladı. ÖTV düzenlemesi ile birlikte araç fiyatlarının aşağı yönlü değişeceğinin ifade edilmesinin ardından vatandaş banka kredilerini araştırmaya başladılar. Nakit parası bulunmayan vatandaş için tek çare banka kredisi ve araç kredi kampanyaları olarak görünüyor.

HALKBANK DÜŞÜK FAİZLİ ÖDEME ERTELEMELİ SÜPER ARAÇ KREDİSİNİ AÇIKLADI!

2-12

Halkbank son zamanlarda vatandaşın ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik çeşitli kredi kampanyaları ile gönülleri fethetmeye devam ediyor. Sıfır ya da ikinci el araç almak isteyenler için tam zamanı gelmişken Halkbank araç kredi kampanyasını duyurdu. Uygun faiz oranları ile banka yeşil ışık taşıt kredisi adını verdiği kampanyayı düzenledi. 50 bin lira anında kredi ile araç alacak ancak meblağın tamamını tamamlayamamış olan vatandaşlar için bulunmaz fırsatlar sunulacak.

Üstelik 50 bin lira krediyi anında şart sunmadan alırken ödemeleri bu kadar hızlı yapmak zorunda değilsiniz. İsteğe bağlı olarak bankanın sunduğu ödeme erteleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Böylece hemen aldığınız krediyi 3 ay sonra ödemeye başlayın.

Halkbank 50 bin lira üzerinden vereceği kredi için belirlediği faiz oranıyla da heyecan yarattı. 48 ay vadeli ödeme seçeneği ile aylık yüzde 1.54 oranında faiz uygulanabilir.

HALKBANK 20 DAKİKADA ARAÇ KAMPANYASINA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Halkbank tarafından kredi başvurusunun değerlendirilip onaylanma ve paranın hesaba yatırılma süreci 20 dakika gibi kısa bir zaman almaktadır. Bu süreçte aylık 1587 lira taksitle ve 48 ay vade seçeneği ile birlikte anında araç sahibi olabilirsiniz.

Banka şubeleri üzerinden gelir belgesi ve kimlik ile yapılacak başvurularda bir kefil ya da teminat istenmemektedir. Bankalarla çalışmış kredi notu yüksek ve icralık olmayan vatandaşlar hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunu tamamlayarak hayallerindeki arabaya sahip olabilecekler.