Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil'in yaşadığı sağlık problemleri gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Hem Seren Serengil hem de doktoru bu sağlık problemi ile alakalı olarak detaylı birer açıklama yaptılar. Yapılan açıklamalarda meydana gelen sağlık probleminin normal olduğu ve ameliyatla düzelebileceği ifade edilmişti. Ancak Seren Serengil'in annesi Nevin Serengil şok bir iddiada bulundu.

SEREN SERENGİL'İN SAĞLIK DURUMU HAKKINDAKİ BİLİNMEYEN SOSYAL MEDYADA ORTAYA ÇIKTI!

Nevin Serengil ile ünlü sanatçı Gönül Yazar sosyal medya paylaşımları üzerinden mesajlaşınca Seren Serengil'in sağlık durumuna ilişkin detaylar gün yüzüne çıktı. Nevin Serengil'in paylaşımına yorum yapan Gönül Yazar, “Sevgili dostum Nevin, yılın ilk günü sağlık ve mutluluk dilerim. Bilirsin Seren'i ben çok ayrı severim. Bana ondan iyi haberler verin ki bende rahat edeyim. Kendisine telefon açıyorum, mesaj gönderiyorum ama ulaşamıyorum.” mesajını yazdı.

ANNESİ İTİRAF ETTİ!

Gönül Yazar'ın mesajına yanıt veren Nevin Serengil ise kamuoyunda bilinmeyen bir gerçeğin ortaya çıkmasını sağladı. Nevin Serengil, Gönül Yazar'a cevap mesajında, “Biliyorsun Seren bir mide ameliyatı olmuştu. Bunun üzerine gitmiş bir ameliyat daha olmuş. Şimdi ise sürekli kilo veriyor. 46 kiloya kadar düştü. Su içmesi, vitamin alması gerekiyor ama olmuyor. Beni hiç dinlemiyor, hiçbir şey yapamıyorum.” ifadelerini kullandı.

Seren Serengil'in ölümün eşiğine getiren ameliyatın olduğu ilk mide ameliyatı değil ardından olduğu ikinci mide ameliyatından kaynaklandığı bu açıklamayla ortaya çıktı. Zayıflamak uğruna ölümle burun buruna gelen Seren Serengil'i çok kritik bir tedavi süreci bekliyor.

isbilgisi.com