Ekonomi piyasalarında gözlenen yukarı yönlü hareketlerin yeni dönemde de ek faktörler ile birlikte giderek tırmanmaya devam etmesi, gündelik hayatın hali hazırda zorlu olan şartlarını daha da ağırlaştırdı. Bu durum karşısında temel ihtiyaçlarını dahi karşılaşama noktasında güçlük çeken vatandaşlar bir de sabit giderleri ile karşı karşıya kalınca nakde olan ihtiyaçlarını en uygun çerçevede giderebilmek adına bankaların yollarını tuttu.

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

Zorlu ekonomik şartlar çerçevesinde bankaların ihtiyaç kredisi hizmetlerinde faiz güncellemesine gitmek durumunda kalmaları, tüketicilerin kendi gelirlerine uygun bir hizmet almalarını nerede ise imkansız kıldı. Bu durum karşısında devreye giren Denizbank hem mevcut müşterilerinin hem de yeni müşterilerinin başvurularına açık bulunan Cebimde Kredi isimli yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. 

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ KAMPANYASI EKİM 2022

gunde-32-tl-odeyene-10-bin-tllik-hizmet-sunan-denizbank-ihtiyac-kredisi-duyuruldu-tek-sms-ile- (2)

Her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de bünyesinde geliştirdiği kart kampanyalarının yanı sıra uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları ile de tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran Denizbank, zorlu ekonomik şartlar karşısında nakde olan ihtiyaçları artmış olan tüketiciler için yeni bir kredi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Banka “Cebimde Kredi” ismini vermiş olduğu yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

Denizbank’ın her kesimden vatandaş için geliştirmiş olduğu yeni Cebimde Kredi kampanyasının üst limiti, 55 bin TL olarak açıklandı. Kampanyanın başlangıç faizinin yüzde 2,08 olduğunu belirten banka, azami vade sayısının 36 ay olduğunu bildirdi. Banka, söz konusu kampanyasına ilişkin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde yayınladı:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,08
  • Aylık taksit tutarı: 980,78 TL

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI EKİM 2022

Denizbank’ın 55 bin TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu Cebimde Kredi kampanyasından yararlanmak için KREDİM, T.C. kimlik no, doğum tarihi bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak yazmak ve 3280’e kısa mesaj olarak göndermek gerekmektedir.