Günde 14 TL'ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı! Online Başvuruya Hemen Onay Verilen Kampanya Başvuru Rekoru Kırıyor!

Acil nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşların sayısı artmaya başlayınca bankalar ihtiyaç kredisi kampanyalarına daha fazla önem vermeye başladılar. Bu bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası oldu. İhtiyaç kredisi kampanyasını güncelleyen Yapı Kredi hızlı kredi imkanını tüm müşterilerin kullanımına sundu. Kredi mikarına göre değişen faiz oranları ile 10.000 TL, 50.000 TL ve 100.000 TL ihtiyaç kredisi veren Yapı Kredi Bankası'na kredi başvurusu nasıl yapılır?

KREDİ 13.11.2020 - 19:35 13.11.2020 - 19:35

Yüksek limitlerle kredi imkanı sunan Yapı kredi Bankası, müşterilerine yönelik yeni bir kampanyanın startını verdi. Son ihtiyaç kredisi kampanyasında güncellemeye giden Yapı Kredi kampanyasını bu şekilde bambaşka bir ihtiyaç kredisi kampanyası haline getirdi. Nakit ihtiyacı yaşayan müşterilere yönelik sunulan imkan ile 16 ay vadeli kredi kullanılabiliyor. Üstelik müşteriler bu krediler için ödemelere 3 ay sonra başlayabiliyorlar. Yapı Kredi Bankası müşterileri günde 14 TL'ye 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

-Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 36 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,58 faiz oranları ile finansman desteği alabiliyorlar

-Müşterinin gelir durumuna bakılarak ön onaylı limit seçeneği hizmeti sunulmaktadır

-İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ödemeler 3 ay ertelenebilir

-Müşteriler ayrıca ipotekli ve diğer teminatlı ihtiyaç kredisi imkanından da yararlanabiliyorlar

-İhtiyaç kredisi başvurusu için müşterilerin şubelere gitme zorunluluğu bulunmuyor

-Yapı Kredi Bankası'nda şubelerden yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında bir üst limit uygulaması bulunmamaktadır. Ancak mobil şube, internet şubesi ve telefon bankacılığı ile yapılan başvurularda müşteriye özel üst limit uygulaması uygılanmaktadır.

-Yapı Kredi Bankası'ndan kullanılabilecek en düşük ihtiyaç kredisi kampanyası 1.000 TL'dir.

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME TABLOSU!

Yapı Kredi Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere kredi tutarına göre faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi için Yapı Kredi Bankası aylık yüzde 2,06 faiz uyguluyor. Bu kredinin aylık taksit ödemesi ise 422 TL oluyor. Aynı vade ile 50.000 TL kredi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,88 kredi faizi uygulanıyor ve bu kredinin taksit tutarı 2.043 TL oluyor. Kredi tutarı 100.000 TL'ye yükseldiğinde ise kredi faizi aylık yüzde 1,58, kredi taksiti ise 3.858 TL oluyor.

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler başvurularını nasıl yapacaklarını öğrenmek istiyorlar. Yapı Kredi müşterileri telefon bankacılığı, internet şubesi ve mobil şube aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Ayrıca bu yollara ek olarak banka şubelerinden de başvuru yapılabiliyor. Dileyen müşteriler ise ATM'ler üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar.

Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayan vatandaşlar ise ihtiyaç kredisi başvurularını yine bankanın internet sitesi üzerinden yapabiliyorlar. Bundan ayrıca SMS yoluyla da ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Vatandaşlar cep telefonlarının SMS bölümüne İhtiyaç (boşluk) TC Kimlik Numarası (boşluk) Aylık gelir yazılarak 4411'e mesaj göndererek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@