Güncel

Sıfır araç sahibi olmak isteyenlere, Renault’tan eylül ayı müjdesi: Ticari araçlar için faiz oranı yüzde 0,99’a düşürüldü!

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen yukarı yönlü hareketler, tarihi seviyelere ulaşarak yeni rekorların kırılmasına sebep oldu. Aralık ayının ortasında kayda geçen rekor seviyeler ile birlikte gündelik hayat akışı içerisinde satışa sunulan tüm hizmetlerin ve hizmet ürünlerinin fiyatlarına yüksek oranları zamlar yapıldı.

2021 yılının son ayında döviz kurlarında ve altın fiyatlarında kaydedilen rekor seviyelerden etkilenerek yüksek oranlarda zam alan sektörlerden birisi de otomotiv sektörü oldu. Hem ikinci el hem de sıfır kilometre araçların satış fiyatlarına yansıtılan yüksek zam oranları, tüketicilerin ellerini ayaklarını bağladı.

Yeni yıla girilmesi ile birlikte araç fiyatlarında gerileme yaşanacağına dair umutlanan vatandaşlar, bu kez de koronavirüs ile birlikte ortaya çıkan ve Ocak 2022 tarihi ile birlikte etkisini iyice arttıran çip krizi ile karşı karşıya kaldı. Sıfır kilometre araçların üretim sıklığını direkt olarak etkileyen bu durum, araç fiyatlarına yine zam olarak yansıdı.

Otomotiv sektöründe gözlenen zamlardan sonra araç satışları nerede ise durma noktasına geldi. Yeni aya girilmesi ile birlikte harekete geçen ve müşteri sayısını arttırmak isteyen Renault, bu kapsamda yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Geliştirdiği kampanyanın ticari araçlar için geçerli olduğunu belirten üretici firma, kampanya ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

RENAULT’TAN TİCARİ ARAÇ KAMPANYASI!

Eylül ayının gelmesi ile birlikte harekete geçen üretici firma Renault, müşteri sayısını arttırmak ve araç sektörüne hareketlilik kazandırmak adına yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Firma tarafından düzenlenmiş olan yeni kampanyaya göre ticari araçlar için sunulacak olan kredi hizmetinde 70 bin TL’ye kadar 12 vade imkanı tanınacağı ve faiz oranının yüzde 0,99 olacağı bilgisi kaydedildi.

RENAULT KAMPANYASI HANGİ ARAÇLAR İÇİN GEÇERLİ?

Renault’un eylül ayına girilmesi ile birlikte duyurmuş olduğu yeni araç kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar, söz konusu kampanyanın hangi araçları kapsadığını araştırmaya başladı. Üretici firma Renault, merak edilen sorulara yanıt verdi.

Renault’un eylül ayına özel olarak geliştirmiş olduğu yüzde 0,99 faizli, 12 ay vadeli kredi kampanyasından yararlanılarak satın alınabilecek olan araçların, 2021 ve 2022 model Yeni Express Combi, Yeni Express Van, Trafic Multix, Trafic Combi, Master Panelvan, Trafic Panelvan ve Master Kamyonet olduğu bilgisi kaydedildi.

RENAULT EYLÜL AYI KAMPANYASINA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

Renault tarafından geliştirilmiş olan yeni kredi kampanyasından yararlanmak için en yakın Renault bayisine gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca Renault’un resmi internet sitesi üzerinden de söz konusu kampanyaya ilişkin bilgi alınabilmektedir.

Başa dön tuşu