Ana Sayfa TEKNOLOJİ Google Oyun Dünyasına Farklı Bir Soluk Getiriyor

Google Oyun Dünyasına Farklı Bir Soluk Getiriyor

Google Stadia ile oyun konsolu olmadan oyun oynanabilecek.

7
0
Paylaş

Google oyun dünyasına farklı bir soluk getirmeyi planlıyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Google Stadia, herhangi bir oyun konsolu olmadan ya da oyun indirmeden birçok oyunu oynayabilmeniz sağlayan bir sistem bu sistem bu sistem üzerine kurulu google’ın hedefinde Playstation ve XBOX var bu çocuk rakiplerini geride bırakarak oyun dünyasını ele geçirmek isteyen Google bu hedefinin başarırsa tam anlamıyla zirveye yerleşmiş olacak.

Google Stadia, sayesinde herhangi bir oyun konsolu satın almadan a da oyun indirmeden İstediğiniz şekilde oyun oynama fırsatını bulacaksınız.

Şu anda bu sistem üzerinde çalışmalar devam ediyor. Google Stadia,  alakalı çok fazla net bilgi olmasa da önümüzdeki dönemlerde çıkması bekleniyor. google’ın hedefindeki Playstation ve Xbox gibi güçlü rakipler bulunuyor. Eğer bu sistem başarılı olabilirse insanlar bulut tabanlı oyun hizmeti almış olacak.

Herhangi bir oyun konsolu olmadan ya da istediğiniz oyunları satın almadan indirme işlemi gerçekleştirmeden oyun oynama fırsatına erişeceksiniz. Google Stadia, ne zaman çıkacak ya da abonelik fiyatı ne kadar olacağı ile alakalı net bir bilgi yok ayrıca ülkemizde ne zaman hizmete girecek dedi belli değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here