Bankalar kendi belirledikleri koşullar ve miktarlarda kredi vermektedir. Kredi vermek için müşterilerde öncelikli baktıkları nokta aylık gelir ve kredi notudur. Salgın sürecinin gelmesi ile ile durumu biraz hafifletmiş bulunuyorlar ve gelir beyan etmeden de bankanın belirttiği koşullar doğrultusunda kredi kullanabilirsiniz. Bankalar gelir belgesiz kredi verebilmek için öncelikli kredi notuna bakıyorlar kredi notu belli bir oranı geçen ve kredi notu yüksek olan bu kredi fırsatında daha yüksek kredi kullanma hakkı kazanıyor. İşte aylık gelir beyanı olmadan kredi veren bankalar…

ODEABANK KREDİ KOŞULLARI NELERDİR?

Odeabank gelir belgesi beyanı yada kefil talep etmemektedir. Dilerseniz Odeabank’ a kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yüzde 1.97 oranında faiz uygulamaktadır. Daha önce ödemelerinizde bir aksaklık yok ise yani kara liste dedikleri listede bulunmuyorsanız ve kredi notunuzda yeterli ise Odeabank şubelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Unutmayın en elzem aradıkları kriter kredi notunuzun yüksek olması. Şubeler haricinde internet bankacılığı üzerinden yada mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 50.000 TL kredi ve 36 vayde ile ödeme sağlayabilmek için kimlik kartınız ve veya kimlik numaranız yeterli olacaktır.

ENPARA KREDİ KOŞULLARI NELERDİR?

Enpara dijital bir bankadır. Qnb Finansbank ile eş güdümlü çalışmaktadır. Enpara’ da müşterilerinden gelir belgesi talep etmeden 3 ay sonra ödemeli 36 ay vadeli 50.000 TL kredi imkanı sunmaktadır. Enpara’ ya kredi başvurusunda bulunmak isterseniz sms ile gerçekleştirebilirsiniz işleminiz T.C kimlik numaranızı yazın 5030’ a sms gönderin başvurunuz işleme alınacaktır. sonuç durumunuza göre size geri dönüş sağlanacaktır.

GARANTİ BBVA KREDİ KOŞULLARI NELERDİR?

Garanti BBVA diğer bankalardan farklı olarak 100.000 TL’ ye kadar kredi fırsatı sunmaktadır. Kredi notu yüksek olan müşterileri için 60 ay vade fırsatı da sunmaktadır. Dilerseniz mobil uygulama, internet şubesi veya size en yakın Garanti bank şubesine uğrayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.