Gece Yarısı Yapılan Zamdan Sonra Sabah İndirim Kararı Alındı! Benzin Fiyatları Kafa Karıştırdı!

Akryakıt fiyatlarına hafta başından bu yana gelen arka arkaya zamların ardından bugün gelebilecek bir indirim haberi dikkat çekti. Fiyat değişiklikleri son bir haftada pek çok vatandaşın kafasını karıştırdı.

EKONOMİ 25.06.2020 - 10:07 25.06.2020 - 10:07

Akaryakıt fiyatlarına hafta başından bu yana gelen üst üste zamlar vatandaşın kafasını karıştırmaya devam ediyor. Henüz yeni fiyatlara alışamadan ertesi gün yeni bir zammın gelmesi piyasalarda tartışmalara da neden olmuştu.

Petrol fiyatlarında küresel alanda yaşanan gelişmeler, gerçekleşen toparlanma fiyatları artırmaya devam ediyor. Bu süreçte iç piyasalarda dün gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 12 kuruş zam geldiği açıklandı.

Bu Sabah Yeni Bir İndirim Geldi!

Bugün piyasalarda gerçekleşen açıklamalar sonrasında kafaları karıştıracak bir indirim haberi gündeme gelmeye başladı. Gece yarısı gelen zammın üzerinden henüz bir gün bile geçmeden benzinin litre fiyatına yeni bir indirimin geleceği konuşulmaya başlandı.

Söz konusu indirimin sektör temsilcileri tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasında yine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 22 kuruş indirimin gelmesi bekleniyor. Günün ilerleyen saatlerinde sektör temsilcileri tarafından indirim haberinin kesinleşmesi üzerine bir duyuru yapılması bekleniyor.

isbilgisi.com